• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
PAUL HEWITT

2009 yılında kurulan PAUL HEWITT'in hikayesi Londra yakınında 20. yüzyılın başlarında usta bir terzi olarak çalışan Paul Edward Hewitt'e kadar dayanıyor. Genç bir kadına aşık olduktan sonra Kuzey Almanya'nın Oldenburg kentine taşınan Paul Edward Hewitt, İngiliz centilmenlerinin stilini Almanların kaliteye ulaşmak için gösterdiği özveriyle bir araya getirerek bir erkek giyim mağazası aıyor. Yüz yılı aşkın bir zaman sonra, torunu da Paul Edward Hewitt'in izinden gidiyor ve deniz kökenli aksesuar tasarımları yapmak adına kurduğu markasının adına dedesinin adını veriyor. Vakkorama da ata geleneğini takip eden PAUL HEWITT'in öne çıkan tasarımlarını bir araya getirdiği koleksiyonla, sana stilini yansıtan seçimler yapma fırsatı tanıyor. İngiliz zarafetini Alman kalitesiyle harmanlayan PAUL HEWITT aksesuarları yardımıyla giyimine özgün dokunuşlar kat!


Özgürlük ve Sevginin Sembolü


PAUL HEWITT uçsuz bucaksız sahiller, dalgalar ve martıların çığlıklarından ilham alıyor, rüzgârın saçlarını okşayışından ve dalgaların sesi eşliğinde kumda uzun yürüşler yapmaktan hoşlanan kadın ve erkekler için birbirinden şık saat, mücevher ve aksesuarlar tasarlıyor. Deniz ve sahili kendi evi gibi gören PAUL HEWITT'in sembolü de zarif bir çapa. Yaşama karşı duyulan sevgi ve özgürlük aşkı, çapa figürüyle simgeleniyor. PAUL HEWITT'in saat, bileklik ya da mücevher setlerinde denizin kokusunu siz de hissedebilirsiniz. Yaşamın tadını doyasıya çıkaranlara özel tasarımlarla kıyafetini tamamla, özgürlük tutkunu her an kendine hatırlat!


Kaliteyle Harmanlanan Minimalist Tasarımlar


İkonikleşen tasarımların güçlü detayları, PAUL HEWITT tasarımlarında yeniden yorumlanıyor. Gümüş, altın ve pembe altın renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı PAUL HEWITT saat, bilezik ve mücevher setleri zamansız bir şıklığa kavuşuyor. Tasarımlar İngilizlerin sadeliğini, fırtınalı gecelerde yapılan deniz yolculuğunu anımsatan vurucu detaylarla buluşturuyor. 925 ayar gümüş, paslanmaz çelik ve pirinç gibi yüksek kaliteli materyallerin kullanıldığı aksesuarlar, üstlerindeki iyon kaplama sayesinde ilk günkü görünümünü uzun yıllar koruyor. Moda ve trendleri takip ederken zamansız seçimler yapmak için PAUL HEWITT koleksiyonlarına göz at!


Deniz Temalı Aksesuarlar


Denizcilerin ruhunu taşıyan PAUL HEWITT tasarımları, özgün takımlamalar yapmana imkân tanıyan pek çok alternatif sunuyor. PAUL HEWITT saatlerini yaratıcı kordon tasarımlarıyla eşleştir, tarzını mükemmel şekilde yansıt! Koleksiyondaki bileklikleri ister tek başına ister PAUL HEWITT saatinle kullan! Telefon kolyelerinin fonksiyonelliği ve şıklığını giyimine taşı, bileklik, yüzük ve kolye tasarımlarıyle özgün eşleştirmeler yaparak giyimine fark kat! Vakkorama'daki seçkin PAUL HEWITT koleksiyonu içerisinden tarzını yansıttığını düşündüğün seçimleri zahmetsizce yap, sadeliğin ve şıklığın tadını çıkar!