• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
21 adet ürün bulundu
PARAJUMPERS

Spor giyim koleksiyonları uzmanlık alanına giren İtalyan tasarımcı Massimo Rossetti’nin, Alaska’da kış aylarında -36 C’ye kadar düşen hava şartlarından ve bölgede insan kurtarma operasyonlarında çalışan 210th Rescue Squadron ekibinden ilham alarak yarattığı kaz tüyü montları ile hayatımıza girerek soğuk kış aylarında en büyük kurtarıcımız oldu. Üstün performans sergileyen tasarımlarıyla dikkat çeken Parajumpers stilinden ödün vermeyi istemeyen aynı zamanda kendini sıcak tutmayı sevenler için.


Doğal Yaşamdan İlham Alan Tasarımlar


İlham aldığı bölgenin çizgilerini koleksiyonlarına yansıtan Parajumpers, Alaska'nın otantik atmosferine ürünlerinde yer veriyor. Kadın, erkek ve çocuklar için hazırlanan koleksiyonlar, göze hoş gelen ve karakterli bir tavrın yansıması niteliğinde. Sportif şıklığı ön plana çıkaran kıyafet ve aksesuarlar, konforlu kalıpları sayesinde fiziksel aktiviteleri olağanüstü anlara dönüştürüyor. Şehir ve outdoor yaşam için farklı çeşitleri bulunan koleksiyonlar, her biri başyapıt niteliğinde ayrıcalıklı özelliklerle donatılıyor.

Mont, yelek ve rüzgarlık modellerini içeren dış giyim ürünleri, çok sayıda geniş cebin kullanıldığı tasarımlardan oluşuyor. Yüksek yakalara yer verilen outdoor ürünlerde, canlı tonlar ve tek rengin kullanıldığı kürk detaylar modellere zenginlik katıyor. Sweatshirt ile t-shirt modellerinde Parajumpers logosuyla dinamizm kazanan ürünler, her model için sunduğu renk alternatifleri sayesinde sana kendi tarzını ortaya çıkarma fırsatı sunuyor. Yaşamın imkansız gibi göründüğü bir coğrafyadan doğan Parajumpers, yalın çizgilerden oluşan koleksiyonlarla trendlere yön verilebileceğini kanıtlıyor.


Alışkanlıklarını Değiştirmenin Zamanı


Sportif yanını özgür bırak! Hafif ve nefes alan dokuların canlandırıcı etkisini hissedeceğin ürünler seni harekete geçirsin. Her yeni modelde sade tasarımların zamansız tavrını gözler önüne seren Parajumpers, hareketlerini özgürleştiren stiliyle sosyal hayata katılman için sana neden yaratıyor. Kış sezonuyla bütünleşen donuk renkli, bol tasarımlı kıyafetlerin tabularını ortadan kaldıran koleksiyonlar, pastel renklerin sıcaklığını yansıtan mikro modellerle sahnenin yeni gözdeleri haline geliyor. Görsel duyulara seslenen, kullanıcılarında pozitif etki yaratan ürünler, modunun her zaman yükseklerde olmasına katkıda bulunuyor.

Fermuarların anahtar rolü oynadığı dış giyim ürünleri, esnekliğin albenisine sahip kapüşon ve spor pantolonlarla bir araya gelerek sportif tarza duyulan aşkı körüklüyor. İlhamını Kuzey'in soğuklarından almasına rağmen ilkbahar ve yaz sezonlarına uygun stillere hayat veren marka, mevsimsel koşullara olan bağlılığı daha esnek hale getiriyor. Dikkat çekici olmak için ışıltılı ve agresif detaylara ihtiyaç duyulmadığını gösteren modeller, renklerin uyumlu kullanılması ve sürdürülebilir dokunuşlarla da fark yaratılabileceğini ispat ediyor. Modası asla geçmeyecek hoodie, t-shirt ve spor pantolonların yarattığı pozitif etki; çanta, gözlük ve şapka modelleriyle stilin tamamlanmasını sağlıyor. Her koşulda yaşamın enerjik yönünü temsil eden Vakkorama, olumsuzluklardan mutlu hikayeler çıkaran Parajumpers markasını seninle tanıştırıyor.