• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
30 adet ürün bulundu
PARAFINA

Tasarımında ve üretiminde farklı malzemeleri öne çıkaran Parafina, gözlük dünyasını yeniden şekillendiriyor. Geri dönüştürülmüş materyalleri merkezine alan İspanyol markası, koleksiyonlarında sürdürülebilirliğe önem veriyor. Doğaya ve çevreye verdiği önemle tasarladığı gözlük modelleri, geri dönüştürülmüş malzemelere ikinci bir hayat sunuyor. Çarpıcı, radikal ve ekolojik Parafina gözlük tasarımları, Vakkorama ayrıcalıklarıyla sunulmaya devam ediyor.


Çevreye Duyarlı Güneş Gözlükleri


Özenle tasarlanan gözlük modelleri ekolojik, sürdürülebilir ve kaliteli özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Geri dönüştürülmüş lastikler, kullanılmış plastikler, teneke kutuları ve mantar tıpalar sayesinde benzersiz gözlük modelleri ortaya çıkıyor. Doğa ve denizden ilham aldığı tasarımları teknoloji ile bir araya getiren Parafina, ekolojik malzemeleri işlevsel özelliklerle yeniden canlandırıyor. Organik malzemeler, ahşap ve bambular gözlük tasarımlarında yer alarak yeni bir yaşam stili haline geliyor. Çevre dostu gözlük modelleri kolay kullanımlarıyla da günlük rutinlerin için mükemmel bir aksesuar olarak öne çıkıyor. Ultra hafif yapılarıyla bambu gözlüklerin suda batmama özellikleriyle yaz tatillerine eğlence katabilirsin. Parafina koleksiyonundaki seçkin tasarımlar kişisel kullanımın yanında sevdiklerin için de iyi bir hediye fikri sunuyor. Çevreye duyarlı güneş gözlükleriyle sevdiklerine unutulmaz bir hediye verebilirsin.


Dayanıklılık ve Konfor Sunan Tasarımlar


Geri dönüştürülmek üzere toplanan kullanılmış pet şişeler, teneke kutular ve plastik gibi malzemeler temizlenip parçalanarak benzersiz güneş gözlükleri oluşuyor. Süper esnek ve ekstra hafif güneş gözlükleri bu özellikleriyle kırılmalara karşı dayanıklı bir hale geliyor. Parafina gözlük modellerinin esneme özelliğiyle dilersen kask gibi aksesuarları da kolaylıkla kullanabilirsin. Yüzüne kolayca tutunan ve kolayca düşmeyen gözlükler hayatının her anında senin yanında yer alıyor. Uçları içe doğru kavisli gelen ve ekstra uzun sapları sayesinde ise güneş gözlüklerinle spor yapmanın tadını çıkarabilirsin. Kadın ve erkekler için özel olarak tasarlanan gözlük modellerinin yanında unisex tasarımlarla da her anına şıklık kazandırabilirsin.


Şık ve Doğal Yansımalar


Çevreye olan sevgisiyle dikkatleri üzerine çeken Parafina, tasarımlarında kullandığı dönüştürülmüş malzemeler ve bambu gibi tamamen doğal materyallerle göz kamaştırıyor. Alman kalitesinde sunulan gözlük lensleri hafif yapılarıyla uzun kullanımlarda bile başarılı sonuçlar sağlıyor. Canlı renk skalası ve çerçevelerinde öne çıkan tasarımlarıyla doğanın enerjisini üzerinde taşımana yardım ediyor. Özgün tasarımları ve yüze tamamen uyum sağlayan dizaynları sayesinde kendi sokak stilini yansıtmanın keyfini hissedebilirsin. Tasarımlarında özgürlükçü ve yenilikçi dokunuşları bir arada sunan marka, gözlük dünyasını yeni bir çizgiye taşıyor. Alerji yapmayan ekolojik güneş gözlük tasarımlarıyla Parafina koleksiyonlarını, Vakkorama fırsatlarıyla hemen inceleyebilirsin.