• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
28 adet ürün bulundu
OUTKAST PEOPLE

Her sezon daima yeniliklerin peşinde koşan Vakkorama, klasik stilleri sorgulayan, zıtlıkları kullanarak tasarımlarına hayat veren Outkast People koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Kıyafet konusunda bağımsız tercihlerle kendi seçimini yapmana fırsat veren koleksiyon, şehir hayatının dinamik yanlarına vurgu yapıyor. 


Standartları Değiştir, Kendi Çizgini Yarat


Genel olarak sportif ruhu simgeleyen Outkast People, yaratım sürecinde alışılmışın dışında farklı bir çizgi kullanıyor. Birbiriyle uyumsuz görünen bir stili temsil eden koleksiyonlar, rahat ve aykırı fikirleri estetik görünüme tercih ediyor. Uyumlu olmak yerine sıra dışı görünmeyi tercih eden ve genç kuşağa seslenen ürünler, koleksiyonlarında bu duruşu yansıtmaya özen gösteriyor. Mevsimlere bağlı kalmadan neredeyse tüm ürünlerde oversize ve hareketli tasarımların kullanılması, gittikçe daralan moda akımında zıt bir alternatif yaratıyor. Tüm ürünlerde farklı duruşu destekleyen, asimetrik kalıpların yön verdiği modeller, sıra dışı noktalarda kullanılan desen ve patch çeşitleriyle kıyafetlerin karakterini tamamlıyor. Outkast People logosu ile desenlerin bolca kullanıldığı ürünler, yarattıkları aykırı görüntüyle istenilen vurucu tarzı açığa çıkarıyor. Hareketlerini kısıtlamak yerine daha aktif olmanı teşvik eden kıyafetler, dilediğin gibi özgür ve dinamik bir hayat tarzına ulaşmana imkan tanıyor. Aykırı tarzı nedeniyle ilk görüşte kendisini sorgulatan koleksiyon, merak uyandıran dokuları sayesinde seni yavaşça kendisine çekiyor.


Moda, Yer Altı Stiliyle Tanışıyor


Tarzını sokak giyiminden alan Outkast People, urban görünümün tüm esaslarını modellerine yansıtıyor. Pantolon, etek, sweat, t-shirt gibi ürünler arasında zıtlıklardan yararlanılan bir akım geliştiren marka, uyumsuzlukların yarattığı özgün bir stil vadediyor. Sıra dışı çizgilerin sınırlarında gezinen ürünler, LINEN kadın tulumlarında sadelikle yaratıcılığı birleştirirken ILLY sweatshirt modellerinde  görsel açıdan klişelere meydan okuyor. Kabarık hatlı, kontrast geçişli giysi kolları, bel seviyesinin üzerinde kalan yarım kalmış hissi yaratan t-shirt modelleri gibi onlarca aykırı ürün, eşsiz görünmen konusunda sana opsiyon yaratıyor. Kendine özgü ürünlere hayat veren Outkast People, geçmişe ait tasarımlara da orijinal dokunuşlar ekliyor. 80'li yılların özel modellerinden olan kadife sweatshirt  modellerini gençler için yeniden düzenleyen koleksiyon, tahmin edilenin ötesinde bir talep yaratıyor. Sokak stilinde yer almayan kürk ve yün kumaşların mont ve kabanlarda kullanıldığı koleksiyon, zenginliği simgeleyen dokuların günlük kıyafetlerde yarattığı etkiyi gözler önüne seriyor. Kıyafet modasının sadelik ve fütürist akımları arasındaki her noktaya dokunuşlar yapan Outkast People koleksiyonu, seçtiğin her üründe yer altı kültürüne dair yeni fikirler elde etmene yardımcı oluyor. Asla bir zaman kalıbına bağlı olmayan kıyafetleri günlük giyimin merkezine koyan ve bunu çekici kılan Outkast People, karanlıklarda kalan yer altı kültürüne ait tasarımları hayatın içine taşıyor.