• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
20 adet ürün bulundu
OCEAN SUNGLASSES

İspanya ile Fransa arasındaki sınırı belirleyen ünlü Pirene Dağları’nın eteğindeki Bask bölgesinin bir markası olan Ocean Sunglasses, başta sörf ve yelken olmak üzere su sporları için kusursuz güneş gözlüğü modelleri üretiyor. Atlantik Okyanusu’nun İspanya ve Fransa kıyılarını oluşturan Biscay Körfezi’nde doğan spor aksesuarları markası, macera sporu sevenler kadar yükselen trendleri takip eden moda tutkunlarına da hitap ediyor. Dünyaca ünlü markanın çok özel tasarımlarla dolu koleksiyonuna Vakkorama ayrıcalığı ile erişebilir, stiline dinamizm katacak modelleri  keşfedebilirsin.


Coğrafyadan Doğan Özgür Ruhlu Marka


Ocean Sunglasses markasının doğduğu topraklar sadece Avrupa’nın moda ve tasarım merkezlerinden biri olmakla kalmıyor, aynı zamanda coğrafi özellikleri sayesinde kusursuz bir macera ve deniz sporları bölgesi olarak da biliniyor. Deniz sörfü, uçurtma sörfü, rüzgâr sörfü gibi sporların merkezi konumundaki bu bölgeden ilham alan marka, bu çok özel macera sporu dallarıyla birlikte bölgede rahatlıkla yapılabilen yelken ve kayak sporları için de güneş gözlükleri tasarlıyor. Biscay Körfezi açık hava sporları için cennet olması yanında dünyanın pek çok ülkesinden mühendislerin bu kategorideki ürünlerini test ettiği bir yer olarak da biliniyor. Kurulduğu bölgenin coğrafi avantajlarını ve ihtiyaçlarını doğru değerlendiren Ocean Sunglasses, kısa sürede dünya genelinde ürünleri ilgiyle takip edilen bir spor aksesuarları şirketine dönüşüyor. 


Yüksek Performanslı Estetik Modeller


Yüksek kaliteli malzemeden üretilen fonksiyonel modeller, yaratıcı tasarımları ile de dikkat çekiyor. Ocean Sunglasses marka güneş gözlükleri, macera sporu tutkunlarının yanı sıra özgür ve dinamik sokak stilini seçenlerin de ilk tercihleri arasında yer alıyor. Oldukça işlevsel tasarımlar güneş ışınlarının zararlı etkilerinin yanı sıra rüzgar ve deniz kıyısında oluşabilen diğer olumsuz etkilerden de koruma özelliği taşıyor. Balıkçılar tarafından da büyük bir beğeniyle kullanılan güneş gözlükleri, yüksek performanslı ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.


Ekstra Koruma, Kusursuz Şıklık


Deniz sporlarıyla ilgileniyorsan ya da sporcu gözlüklerinin kusursuz tasarımları seni de cezbediyorsa, Ocean Sunglasses ürünleri senin için biçilmiş kaftan! Hassas gözler için ekstra koruma sağlaması da cabası. Markanın eşsiz tasarımlara sahip günlük güneş gözlüğü modelleri plajlarda, turistik bölgelerde ve kent içinde kullanım için de sıklıkla tercih ediliyor. Su sporları, bisiklet-koşu ve kayak gibi kış sporları olmak üzere üç kategoride spor gözlükleri üreten Ocean Sunglasses, günlük kullanım için tasarladığı gözlüklerde ise sokak stilinde, sportif ve ahşap tasarımlar geliştiriyor. Markanın çocuklara özel tasarladığı ürünlerin de yer aldığı güneş gözlüğü modelleri Vakkorama’da keşfedilmeyi bekliyor.