• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
NATALIZIA

İtalyan deri işçiliğinin el ustalığı ile birleştiği seçkin markalardan biri olan Natalizia, ciltçilik ile başlayan zanaatı bugün çok özel ürünler ile sürdürüyor. Geleneksel zanaatkâr sanatının en kusursuz örneklerini veren markanın geliştirdiği yaratıcı koleksiyonlar dünya çapında ilgiyle takip ediliyor. Deri ciltler ve antik yazı gereçleri ile ün kazanan markanın el yapımı deri çantaları, kusursuz tasarım harikaları olarak popülerliğini artırıyor.


Özel Stilde Deri Ürünler


Tarihin tozlu sayfaları arasından senin için tasarlanmış deri bir aksesuar ya da el işçiliği bir deri çanta almak istersen, doğru yerdesin. Satın aldığın deri ürünlerin sana özel bir tarz oluşturmasını, özgün bir stil sunmasını istiyorsan, Natalizia ürünleri tam sana göre. Markanın çantaları hem çalışma yaşamının şık ve resmi dünyası için, hem de günlük hayatın pratik kullanımları için mükemmel seçenekler sunuyor. Köklü İtalyan tarihinin derinliklerinden gelen deri işleme bilgisi eşsiz tasarımlar olarak önüne geliyor. Markanın özel koleksiyonları başta olmak üzere antik esintili tüm ürünlere Vakkorama güvencesi ve ayrıcalıklı fiyatlarla ulaşılabiliyor.


Çanta ve Aksesuarlarda Deri Şıklığı


Küçük deri eşyalar, kadın çantaları, erkek çantaları ve özel tasarım deri aksesuarlarından oluşan ürün yelpazesi ile özgün ürünler sunan Natalizia markası, zanaatkâr emeğinin nadide parçalarıyla biliniyor. Bütün ürünleri “Made in Italy” olarak doğduğu topraklarda geleneksel yöntemlerle üretilen marka, sadece % 100 deri kullanarak tasarladığı modelleriyle yüzlerce yıllık birikimi yansıtıyor. Marka, bir sanat yapıtı titizliği ile işlediği derileri kusursuz ve tutkulu birer esere dönüştürüyor. Geleneğe saygı duymakla birlikte yenilikçi fikirler geliştiren ve çağdaş esintilere de açık kapı bırakan Natalizia, yüksek kaliteden taviz vermeyen çizgisi ile dünya pazarının aranan markaları arasında yerini alıyor.


Günlük ve Defter Tutkunlarına Özel


Başta özel günlük tasarımları olmak üzere not, adres ve konuk defterlerinde klasik tasarımlarıyla göz dolduran marka, stil sahibi kişi ve kurumların ilk tercihi oluyor. Ciltçilik sanatının en karakteristik tasarımları yanında özgün seçenekler de sunan markanın, çok ince deri ya da özel el yapımı kağıt seçenekleri bulunuyor. Asla unutulmayacak çok özel bir hediye arıyorsan, kültür ve tarih kokan bu el yapımı defterler mükemmel bir seçim oluşturuyor. Zarif pullar, bal mumu kalıpları, mürekkep hokkaları gibi çok özel araçlar yanında tarihi kağıt seçenekleri de markanın ürünleri arasında bulunabiliyor. Kaligrafi tutkunları için geleneksel yöntemlerle geliştirilen kalemler, uçlar ve okuma merceği modelleri de antik yazı sanatı ürünlerini tamamlıyor.