• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
NANA-NANA

Sadece müzik ve sanat gibi ilham verici şeyleri tasarımlarına dahil ettiğini ve onları moda ile aktarmaya çalıştığını söyleyen NANA-NANA markası, moda dünyasına LA ve Tokyo'dan sesleniyor. Günümüz dünyasını fütüristik bir yaklaşımla yeniden yorumlayan marka, 21. yüzyıl denilince ilk akla gelen malzemelerden biri olan PVC bazlı ürünlerini, dışavurumcu bir şeffaflık ve maskulen bir romantizmle birleştirerek sunuyor. Klasik aksesuarları, çağdaş çizgilerle yorumlayan ve modada sırasını beklemektense sıra dışına çıkan marka, geleceğin moda anlayışından ve sanatın ayrıksı gücünden ses yükseltiyor. NANA-NANA, klişeleri ve sıradanlığı yerle bir eden tasarımlarıyla heyecanlandırmaya ve ilham vermeye devam ediyor. 


Polimerlerin Modayla Dansı


Bir tür plastik polimer olan polivinil klorürü, stilistik tasarımların tam kalbine yerleştiren NANA-NANA, doğadan kopuşa ve plastiğin günümüzdeki evrimine aynı anda sesleniyor. Cüzdan, çanta, telefon kılıfı gibi günlük hayatta mutlaka kullanılan aksesuarlara yepyeni bir ruh üfleyen marka, kentli kadının özgürlüğüne düşkün ve yenilikçi yanına ve modayı sanattan ayırmayan incelikli bakış açısına hitap ediyor. 


Şehirde Bir Cyber Punk Dolaşıyor


Ayrıksı stilin ilk akla gelen markalarından biri olan NANA-NANA, oldukça ilgi gören Akira koleksiyonu ile bambaşka bir gelecek tahayyülünden ilham alıyor. Manga sanatçısı, senarist ve film yönetmeni Katsuhiro Ôtomo’nun sıra dışı çizimleri üzerine kurulan “AKIRA ART WALL PROJECT" seçkisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken marka, ikonik çizimlerin gücünü, ilerici bir moda anlayışı ile birleştiriyor. Aynı adı taşıyan manga çizimlerini modaya yön veren kadınlarla buluşturan Akira seçkisi, bambaşka bir gerçekliğin altını çiziyor. Underground tasvirlerin, ihtişamlı distopyaların ve karanlık detayların stilize bir moda anlayışı ile yorumlandığı bu yeni gerçeklikte NANA-NANA, zamanın ve mekanın çok ötesinde bir duruşa imza atıyor. Kıyamet sonrası geleceğin çıplak ve sert gerçekliği her çantada yeniden üretiliyor ve PVC’nin en estetik ve en stilize hali, siberpunk karakterlerin kışkırtıcı çizimleriyle süsleniyor.


Fütüristik Çizgilere Merhaba Deyin


Parlak sarıların, göz alıcı turuncuların, havai mavilerin, muhteşem morların markası NANA-NANA; siyah, kırmızı, gri gibi basic renklerde de yenilikçi tasarımlara imza atıyor. Özellikle deri ve PVC birleşimi tasarımlarında tüm dikkatleri üzerine çeken marka, minimalizmin doğasını distopik dokunuşlarla besliyor. Formları ve renkleri meraklı bir çocuk özgürlüğüyle yeniden yorumlayan NANA-NANA tasarımları, Vakkorama'nın modaya yön veren seçkisi ile buşuşuyor. Göz alıcı, kışkırtıcı, genç ve dinamik moda anlayışı ile Vakkorama, dünya modasının vazgeçilmez seçkilerini bir araya getirmeye devam ediyor.