• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
13 adet ürün bulundu
MOTHER DENIM

2010 yılında Lela Becker ve Tim Kaeding tarafından kurulan Mother Denim, denim konusundaki deneyimine güvenerek moda dünyasına kendi özgün estetiğini sunuyor. Tasarımlarında bağımsız bir tutum izleyen marka, kült modelleri yumuşak kumaşlarla beğenine sunarken indie ruhunu da kaybetmiyor. Vakkorama ayrıcalıkları ile keşfedebileceğin Mother Denim koleksiyonu, yıllar içinde dış giyim, spor kıyafetleri ve aksesuarlar ile genişliyor. 


Sıkı Tutun, 70'ler Kaliforniya'sına Dönüyoruz


Marka, benzersiz tasarımları ile seni alıp 70'lerde Kaliforniya'da yetişen bir çocuğun anılarına ve deneyimlerine ortak ediyor. O dönemin moda estetiğini, beslenme alışkanlıklarını, nelerin sorun haline geldiğini hatırlatarak o günlerin filtrelenmemiş ve her şeyden önce eğlenceli olma özgürlüğünü tasarımlarına yansıtıyor. Yaşamın her anından keyif almaya odaklanan marka, seni kendini fazla ciddi almamaya anın, oyunun ve eğlencenin tadına varmaya davet ediyor. Vücudunla uyum içindeki kalıpları, yumuşacık kumaşları ile günlük görünümlerine konfor katacak Mother Denim pantolonlar ile gün boyu yürüyebilir, oturabilir, dans edebilir, hayatını özgürce yaşayabilirsin. 


Zahmetsiz Denim Şıklığı


Farklı kalıp ve renk seçenekleri ile her gün için pantolonlar tasarlayan Mother Denim, hangi tarza sahip olursan ol, sana benzersiz seçenekler sunuyor. Geçmiş dönemlerin stil ikonlarından ilhamla tasarlanmış retro modellerden zamanın ruhunu ve trendlerini yakalayan modern tasarımlara kadar geniş bir gardırop hazırlıyor. Bel ve paça detaylarında yarattığı varyasyonlarla onlarca model üreten marka, koleksiyonunu siyah ve mavinin tonları ile sınırlandırmayarak beyaz, haki, hardal, pembe ve bej gibi renklerle zenginleştiriyor. Tasarımlarını kusursuzlaştırmak için detayları akıllıca kullanan Mother Denim şeritler, işlemeler, yamalar ile stilize bir denim deneyimi yaratıyor. 


Her Güne Eşlik Eden Zengin Bir Koleksiyon


Mother Denim fonksiyon, kalite ve konforu bir araya getiren denim koleksiyonunu, günlük stillerini kusursuzlaştıracak parçalarla zenginleştiriyor. Farklı doku ve stilleri tasarımlarına taşıyan Mother Denim, markanın genç ve dinamik ruhunu her detayda yansıtan ceketlere, etek, tulum ve şortlara koleksiyonunda geniş bir yer veriyor. Her güne eşlik edecek kıyafetler tasarlayan Mother Denim, kadın koleksiyonunu doğanın en güzel motifleri ile bezenmiş bol kesim elbiselerle zenginleştirirken baskılı sweatshirt tasarımları ile erkek koleksiyonuna hareket katıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Mother Denim koleksiyonu sana her gün kullanabileceğin, zahmetsiz ve konforlu şıklığı yaşayabileceğin rengarenk bir gardırop hazırlıyor. Gömlekler, baskılı tişörtler, şık bluzlarla bir arada kullanarak sayısız görünüm yaratabileceğin denim pantolonlar, birbirinden eğlenceli tasarımları ile baskılı tişörtler, ceket, çorap, şal ve aksesuarlar markanın zengin koleksiyonunda keşfedilmeyi bekliyor.