• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
MOSES

Sarah Gurt tarafından İsrail'de yaratılan Moses markası, mutlu ayaklar için rengarenk terlikler tasarlıyor. Yazın özgür ruhunu tasarımlarına taşıyan marka, herhangi bir vaatte bulunmadan, yaşamın olağan akışının tadını çıkarıyor. Hayvanlara olan tutkusunu tasarımlarına yansıtan Moses, renk ve desenleri kullanarak farklılıkları kutluyor. Vakkorama ayrıcalığı ile inceleyebileceğin Moses terlikler, yılın 365 günü hayatı kendi renklerine boyarken konforla sana eşlik ediyor. 


Sağlıklı ve Konforlu Adımlar


Rengarenk tasarımları ile beğenine sunulan Moses terlikler, klasik flip-flop stilini dönüştürerek kendi ikonik görünümünü yaratıyor. Şık ve yalın tasarımı ile kusursuz bir görüntü veren Moses terlikler, ergonomik tasarımı ile ayağını destekleyerek her adımda konforlu bir kullanım sağlıyor. Hava enjekte edilen tabanı sayesinde bulutların üzerinde yürüyormuş hissi veren Moses tasarımları, uzun saatler kullansan da ayaklarını yormuyor. Vegan dostu olan marka, hayvanlar üzerinde herhangi bir test yapmadan, uygun koşullar altında geri dönüştürülebilir ürünler üretiyor. Üretimde kullanılan dayanıklı plastik malzeme Moses terlikleri hem rahat hem de uzun ömürlü kılıyor. Tamamen su geçirmez olan ürünler, kolayca temizlenerek pratik bir kullanım sağlarken sahip olduğu bal ve süt kokusu ile istenmeyen ayak kokusuna karşı da seni koruyor. Terlikler, üst kısmında yer alan ayarlanabilir tokalar sayesinde daraltılıp genişletilerek her durumda ayağınla eşsiz bir uyum yakalıyor.


Hayatı Kendi Renklerine Boya


Konforlu ve pratik kullanımları ile hayat kaliteni artıran Moses terlikler, rengarenk tasarımları ile de her adımda mutluluk getiriyor. Doğadan aldığı ilhamı eğlenceli marka karakteri ile dönüştüren Moses, rengarenk tasarımlar ortaya koyuyor. Dokuda sürdürdüğü ortak dili, renk ve desen varyasyonları ile zenginleştiren marka, yarattığı eğlenceli tasarımlarla farklılıkları kutluyor. Toprak tonlarının doğal çekiciliğine "Hayır" diyemeyenlerdensen, Moses koleksiyonunda kahverengi, bej, krem ve yeşilin farklı tonlarını keşfedebilir, ürünü yazın plajdan şehir hayatına, kış mevsiminde ise çoraplarla evde konforla kullanabilirsin. Sıkıcı giyinmek için hayatın kısa olduğunu düşünüyor ve her mevsim stilini özgür renk seçimlerinle yansıtıyorsan, bu rengarenk koleksiyonda aklına gelen her renkte bir Moses bulabilirsin. Sarı, turuncu, yeşil ve mavinin en canlı tonları ile günlük görünümlerine neşe katabilir, kırmızı, mor ve pembenin göz alıcılığına kendini bırakabilirsin. 

Vakkorama ayrıcalıkları ile keşfedebileceğin Moses terlikler arasından her parça ile bir arada kullanabileceğin beyaz, siyah ve lacivert gibi renkleri tercih edebilir, desenli modellerle stiline dinamizm katabilirsin. Yıldız, palmiye, muz desenli Moses terlikler ile eğlenceli görünümler yakalayabilir, gümüş ve altın parlaklığı ile kalabalıklar içinde stilinle ayrışabilirsin.