• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
13 adet ürün bulundu
MOJIPOWER

Akıllı cep telefonları, dünyadaki hemen her yetişkin birey gibi senin de hayatının bir parçası hâline geldiyse ve telefon şarjı, hoparlör gibi birimler konusunda yenilikçi çözümler arıyorsan, Mojipower ürünleri sana hitap ediyor. Sıra dışı tasarımları sayesinde tarzınla bütünleşen şarj cihazlarına ve telefon ekipmanlarına hayat veren marka, telefon şarj etme sürecini standart bir rutin olmaktan çıkarıp bu sürece, eğlenceli ve gelmesini iple çekeceğin bir form kazandırıyor.


Avrupa’nın En Genç Markalarından Biri


İtalya merkezli olmasıyla Akdeniz insanının sıcaklığını yansıtan Mojipower, tüketici elektroniği konusunda faaliyet gösteriyor. Marka, 2016 yılından bu yana yürüttüğü operasyonlarla, Avrupa’nın en genç teknoloji şirketleri arasında gösteriliyor. Vakkorama gibi genç ve dinamik olan Mojipower’ın gençliği ise doğrudan doğruya geliştirdiği ürünlere yansıyor. Zira üretim noktasında pek kimsenin cesaret edemeyeceği inovatif çözümler yine onların ellerinden çıkıyor. Ürünlerini, adından da anlayacağın üzere eğlenceli emojilerden ilham alarak hazırlayan ve kişiselleştirilmiş ürünleriyle dikkat çeken Mojipower, geliştirdiği çözümleri; Bluetooth hoparlör, kablo koruyucu, şarj cihazı, çoklu kablo, USB bellek ve kablosuz şarj cihazı olmak üzere altı başlıkta topluyor. Markanın her ürününde ise mutlaka bir sevimlilik, cana yakınlık ve karşı konulamaz bir albeni bulunuyor. Örneğin, sıklıkla kullandığın şarj kablonun, eklem yerlerinden kırılma yaşamasını engellemek için çilekli donut şeklinde bir koruyucu bile bulunuyor. Ama marka asıl hünerlerini şarj cihazlarında gösteriyor.


Arkadaş Arası Esprilerin Yeni Kaynağı


Gençlik enerjisini, yaratıcı fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için kullandığını her yönüyle belli eden Mojipower, hem eğlenceli kişiliğini ve tarzını yansıtan hem de arkadaşlarınla gerçekleştireceğin esprili diyaloglara zemin hazırlayan pek çok şarj cihazına imza atıyor. Frida Kahlo’dan Kraliçe II. Elizabeth’e, aşk dolu gözlerle bakan kedicik emojisinden Space Invaders oyunundaki uzaylıya kadar pek çok tasarım, Mojipower’ın şarj cihazlarını süslüyor. Sana da bu ürünleri edinerek eğlenceye dâhil olmak kalıyor. Tasarımları gibi teknik özellikleri de farklılık gösteren ürünlerin batarya kapasiteleri ise tatmin edici seviyede seyrediyor. Gerek kendi kullanımın için uygun olan gerekse sevdiklerine, özel günlerinde armağan edebileceğin ürünler, cep telefonu ve cep telefonu aksesuarı kullanan milyarlarca insan arasında seni farklı bir noktaya getiriyor. Çünkü Mojipower’ın sunduğu şarj cihazı ve diğer aksesuarlarının bir benzeri bulunmuyor. Sen de evindeki ya da ofisindeki odanın atmosferini, sevimli ve bir o kadar da işlevsel telefon aksesuarlarıyla farklı bir noktaya taşımak istiyorsan, Mojipower imzalı ürünler Vakkorama'da seni bekliyor.