• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
MOB

MOB, yüksek teknolojiye sahip ürünleri daha eğlenceli ve daha yaratıcı bir hale getiriyor. Fransa'da 2014 yılında hayata geçen Mobility on Board, hoparlörler, çalar saatler ve kablolar gibi pek çok mobil aksesuarı renkli ve yenilikçi bir şekilde tasarlıyor. Teknolojiye kazandırdığı renkli tasarımları ve eğlenceli dokunuşlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Gülümsetmeyi başaran MOB koleksiyonuna ait tasarımlar Vakkorama'da seni bekliyor.


Teknolojiyi Eğlenceyle Buluşturan Dokunuşlar


Kurulduğu ilk günden itibaren tasarım dünyasına getirdiği yeniliklerle öne çıkan MOB, kullanılan malzemelerdeki kalite ve yaratıcı dokunuşlarla parlıyor. Sevgi ve zekayı modellerinde vurgulayan marka, tasarımlarını yeni ve işlevsel bir boyuta taşıyor. Bluetooth hoparlörler tasarımlarını dans eden hayvan figürleriyle bir araya getirerek hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlenceli anların kapılarını aralıyor. Panda, unicorn ya da kedi gibi büyülü hayvanlar dünyasından yola çıkarak müzik dinlemenin keyfini yeniden yaşayabilirsin. Güçlü ses özelliği, orijinal ve benzersiz tasarımıyla göz kamaştıran MOB hoparlör tasarımları hediye fikri için de ideal bir seçenek sunuyor. Sevdiklerine MOB tasarımlarını hediye ederek bu eğlencenin tadını onlarla birlikte çıkarabilirsin.


Müzik Dinlemenin Yeni Yolu


Orijinal fikirleriyle dikkatleri çeken MOB, sunduğu üstün teknolojiyle de beğenileri kazanmayı başarıyor. Hoparlörleriyle müzik ve şarkıları dinlerken ellerin serbest bir şekilde konuşmalarını da cevaplayabilirsin. Dansçı modunu istediğin zaman etkin hale getirip istediğin zamanda da durdurabileceğin düğme sayesinde, kontrol tamamen sende! Stereo modu sayesinde birbirine de bağlanabilen hoparlörler, müzik keyfinin çok daha yükseklere çıkmasına da olanak tanıyor. Hoparlör tasarımlarının yanında MOB, çalar saatlere kazandırdığı özelliklerle de öne çıkıyor. Dilersen tek bir uygulamayla saati, tarihi ve ekran parlaklığını değiştirebilir, hareket sensörü sayesinde de karanlıkta gece ışığının görüntülenmesini sağlayabilirsin. Saati, tarihi ve sıcaklığı gösteren özelliği sayesinde ise ürünler birçok işlevi bir arada sunuyor. Üstelik çalar saatin alarmını 5 dakika ertelemek için saati sallamak yeterli oluyor.


Yenilikçi ve İşlevsel Tasarımlar


Canlı ve renkli tasarımlar güzel vakit geçirmek istediğinde en büyük yardımcın oluyor. İkonik modelleri teknoloji dünyasıyla buluşturan tasarım fikirleriyle MOB, tek bir üründen çok daha fazlasını sunuyor. Günlük yaşamı kolaylaştıran taşınabilir şarjlar, tasarımlarıyla göz dolduran gece lambaları ve hoparlörler ya da yaratıcı dokunuşlara sahip kablolarla MOB, teknolojiyi yeni bir boyuta taşıyor. Modern çizgileri, çevre dostu yapıları ve işlevsel özellikleriyle teknolojiyi kullanmak çok daha eğlenceli bir hal alıyor. Renkli tasarımların hayat bulduğu MOB aksesuarları Vakkorama fırsatlarıyla seni bekliyor.