• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
MIRIMALIST

2015 yılında Miray Tok Çakır tarafından İstanbul’da kurulan ‌Mirimalist markası; ‌minimalizm ve ‌maksimalizmi, işlevsellik ve şıklığı, zarafet ve eğlenceyi bir araya getirerek ortaya birbirinden çarpıcı tasarımlar çıkarıyor. Türkiye’de ilk kez kumaş ile üç boyutlu baskı ‌(‌3D ‌‌printing) teknolojisini bir araya getiren marka, bu teknolojinin moda dünyasının bir parçası olması için tasarım yolculuğuna devam ediyor. Geleneksel kumaş ile geleceğe ait ‌3D ‌printing tekniğini bir arada kullanan ‌‌Mirimalist, tasarladığı birbirinden şık parçalar ile bu konudaki başarısını da iddialı bir şekilde kanıtlıyor.


Daima Şık Olmayı Seç


Sade ve büyüleyici giysilerin ‌3D geometrik detaylar ile tasarlandığı ‌Mirimalist gardırobu, tamamen ruhundaki modayı yansıtan ürünlerle dolu... Fonksiyonelliği, rahatlığı ve şıklığı ile büyük dikkat çeken tasarımlar arasında elbise ve eteklerden pantolonlara, tulumlardan şortlara, gömleklerden ceketlere, bluzlardan aksesuarlara kadar giydiğinde kendini özel hissedeceğin sıra dışı çizgide tasarımlar bulunuyor. Doğal kumaşların kullanıldığı ürünler, cildi tahriş etmeyen özelliğiyle de kullanıcıların kalbini çalmayı başarıyor. Mirimalist, şaşırtan tasarımlara imza atan bir marka olduğunu her tasarımında bir kez daha hatırlatıyor. Geceleri tüm şıklığın ile davetlere katılabileceğin bir elbiseyi, ortasındaki fermuar ile ayırıp gündüzleri uzun etek ve ‌crop top olarak kullanabilirsin. Eğer rahatlık senin için bir yaşam biçimi ise kot kumaşa sahip, bol ve rahat evaze kalıp mini elbise seni büyüleyebilir. Pantolondan vazgeçemeyen biriysen, saten pamuklu kumaşıyla ihtişamlı bir çizgi çizen harem stili pantolon ya da yüksek bel kemerli bir ‌jean ile rahatlığın tadını doyasıya çıkarabilirsin.


Rahat ve Farklı Olmanın Tadını Çıkar


‌Mirimalist, tasarladığı ceket, gömlek ve bluzlar ile girdiğin her ortamda arkanda çok güçlü bir iz bırakmanı sağlıyor. Omuz detaylı, metal fermuarlı esnek ceketler ile günlük giyiminde şıklığı yakalarken tek omzu açık asimetrik ve dökümlü ceketler ile önemli davetlerde göz kamaştırabilirsin. Marka dış tarafı mat, iç tarafı parlak saten olan çift taraflı giyilebilir ceketleriyle ise hem günlük hem de klasik çizgide bir cekete sahip olmanı sağlıyor. Saten gömlekleri ile etrafına göz kamaştırıcı bir şıklık saçmanı sağlayan marka, pamuklu dokudaki stil gömlekleriyle ise sana hem rahat hem de farklı olmanın ayrıcalığını yaşatıyor. Minimalist ama eğlenceli, kolay giyilebilir ama eşsiz, fonksiyonel ama şık tasarımların bir araya geldiği Mirimalist dünyası, sadelik ve yaratıcılık dolu bir gardıroba sahip olmanı sağlıyor. ‌Vakkorama ise bu eşsiz tasarımları seninle buluşturuyor.