• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
MED WINDS

Akdeniz’in ılıman rüzgarlarından doğan Med Winds, keyifli ve sıcak koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Barselona merkezli olarak faaliyet gösteren marka yerel stili oldukça önemsiyor. Koleksiyonlarını yerel olarak tasarlayan, üretimini yerel atölyelerde yapan marka, Akdeniz kültürünü sadece bir moda anlayışı olarak değil, bir yaşama kültürü olarak benimsiyor. Markanın Akdeniz esintili ürünlerine Vakkorama ayrıcalığı ile ulaşabilir, stiline çarpıcı bir dokunuş katabilirsin.


Akdeniz Esintili Tasarımlar


2011 yılında İspanya’nın önemli moda merkezlerinden Barselona’da kurulan marka, sıcak bir yaz gününden çizgiler taşıyan stili ile hafif ve ışıltılı bir tarz oluşturuyor. Koleksiyonu ile kısa sürede ses getiren ve yerel sınırları aşarak dünyanın pek çok bölgesinde adını duyuran Med Winds, özellikle sıcak yaz günlerinde tasarladığı kıyafetlerle beğeni topluyor. Elbise, gömlek, şort, bikini ve mayo gibi kıyafetlerin yanı sıra sandalet, espadril ve farklı aksesuar modelleri tasarlayan marka, sıcak renkleri ve rahat modelleri tercih ediyor. Akdeniz gecelerine eşlik etmek, güneşin ve kumsalın hazzını stilinde hissetmek istiyorsan Med Winds modellerinde aradığın her şey var! Yerel bir moda markası olmayı avantaja dönüştüren Med Winds, tasarımdan üretime, moda stilinden renklerine her yönüyle Barselona’ya ait olmaktan gurur duyuyor. Bu özellik el yapımı ürünlerde ve doğal yerel malzemenin kullanıldığı geleneksel modellerde çok daha dikkat çekiyor. İnce pamuklu kıyafetler, sıcak renkler ve ferahlık hissine öncelik veren kumaş yapısı markanın özellikleri arasında başı çekiyor.


Retro Modeller, Rengarenk Ürünler


Oldukça yumuşak organik malzemelerle sade, ama dikkat çekici tasarımlar yapan Med Winds bazı elbise, pantolon ve gömlek modelleri ile 1950’lerin, 1960’ların retro stillerini anımsatıyor. İspanyol ressam Salvador Dali, Jean Cocteau gibi figürlerden ilham alan koleksiyonlar evrensele uzanan bir çizgi sunarken renk ve desen skalasında Akdeniz’in sıcaklığı ve rengarenk kültürü belirgin biçimde hissediliyor. İlkbahar yaz sezonunun sıcak ruhunu dört mevsim stilinde yaşatabilirsin. Tek yapman gereken, kendini Med Winds esintilerine bırakman ve Akdeniz’in kokusunu hissetmen. Tasarımcı Llorenc Fluxà’nın bir grup arkadaşıyla birlikte kurduğu marka, üretim ve satış süreçlerinde minimalist bir yaklaşımı benimsiyor. Tasarımlarının tümü Barselona’da yapılan, üretimi ise çoğunlukla organik malzemeler kullanılarak İspanya ve İtalya'daki küçük atölyelerde gerçekleştirilen marka, yerel ruhunu korumaya büyük özen gösteriyor. Markanın Barselona’nın yanı sıra Madrid, Atina, Berlin gibi birkaç başkentte sınırlı sayıda mağazası bulunuyor. Med Winds’in Akdeniz esintili ürünlerine Vakkorama ayrıcalığı ve güvencesiyle ulaşabilirsiniz.