• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
0 adet ürün bulundu
MASTER &DYNAMIC

Master & Dynamic, geliştirdiği üstün ses ekipmanlarıyla seni, şimdiye dek dinlediğin parçaları yeniden keşfe çıkmaya davet ediyor. Her yeni tasarımında kendini aşmaya çalışan marka, sunduğu hoparlör ve kulaklık modelleriyle seni bambaşka bir işitsel yolculuğa çıkarıyor. Ses ekipmanlarının yanı sıra ilgili ekipmanlarla birlikte kullanabileceğin aksesuarlara da hayat veren Master & Dynamic, aralarında senin de olduğun Hi-Fi tutkunlarına sıra dışı ürünler hazırlıyor.


Ünlü Tasarımcıların Zihninden Çıkan Ses Birimleri


Yeniliklere kapısını daima açık tutan ve bu sayede gerçek müzik tutkunlarının favori markaları arasında kendine yer bulan Master & Dynamic, ortaya koyduğu hoparlör modelleriyle dikkat çekiyor. Evinde veya iş yerinde takip ettiğin dijital içeriklere ait seslerin, çok daha derin ve kapsamlı frekanslar şeklinde yankılanmasını mümkün kılan hoparlör modelleri, dünyaca ünlü tasarımcıların fikirleriyle vücut buluyor. Washington’daki, Ulusal Afro-Amerikan Tarihi Müzesi ve Skolkovo Moskova Yönetim Okulu binalarını tasarlayan David Adjave, aynı zamanda Master & Dynamic’in bazı hoparlörlerinin tasarımlarına da imzasını atıyor. Aslında bu durum sürpriz sayılmaz zira markanın, kurulduğu yıl olan 2013’ten bu yana yapmaya çalıştığı şeyin, gerek tasarım gerekse işitsel açıdan “Premium” ses ekipmanları geliştirmek olduğu biliniyor. Ses ekipmanlarına “Premium” sıfatını kazandırmanın yolu da alanında uzman isimlerle çalışmaktan geçiyor.


Master & Dynamic Kulaklık Kavramını Yeniden Tanımlıyor

Markanın sunduğu şık ve yenilikçi kablosuz kulak üstü kulaklıklar, sektör standartlarının da üstünde teknik özelliklerle donatılıyor. Neodimyumdan üretilen kulaklık sürücülerinin aksine Master & Dynamic, kulaklık modellerinin birçoğunda Berilyum ya da Titanyum kullanıyor. Son derece zengin, aslına sadık ve dinlemeye doyamayacağın sesler üreten sürücülerin çapları ise üründen ürüne değişiklik gösteriyor. Ancak her bir modelin birbirini aşan detaylılıkta sesler ürettiği, yadsınamaz bir gerçek. Aktif gürültü engelleme gibi özellikler ise ürünlere değer katarken sana eşsiz bir dinleme fırsatı yaratıyor. Tarzınla uyumlu tasarım ve renklere sahip kablosuz kulak içi kulaklıklarsa kendilerine has özelliklerle geliyor. Tam manasıyla el emeği göz nuru olarak nitelendirilebilecek kulak içi kulaklıklar, kulak üstü kulaklıklarla yarışabilecek derecede ayrıntılı sesler sunuyor. Endüstri standartları çerçevesinde 10 metre mesafede kullanılabilen kulaklıklardan farklı olarak 30 metreye kadar mesafede kullanabileceğin kablosuz kulak içi kulaklıklar, sana tam serbesti sağlıyor. Master & Dynamic’in yaydığı enerji Vakkorama aracılığıyla sana da ulaşıyor.