• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
MANC

Naz Koral ve Çiçek Varuy tarafından temeli 2018 yılında New York’ta atılıp İstanbul’da hayata geçirilen Manc, vazgeçilmez bir aksesuar olan kemer ile başladığı tasarım yolculuğuna çanta ve deri ceketleri de ekleyerek başarılı bir şekilde devam ediyor. Özellikle kemer üzerine yoğunlaşarak ortaya göz alıcı ve kaliteli tasarımlar çıkaran marka, kemer denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri. Sen de deri malzemenin kemer, çanta ve ceketlerde kusursuz bir biçimde kullanıldığı Manc koleksiyonunun hayranlarından biri olmaya hazır ol!


Kemer Tutkunu Onunla Yansıt


Kemerin bir tutkuya dönüştüğü Manc dünyasında, el yapımı deri aksesuarlardan oluşan zengin bir koleksiyon bulunuyor. Birbirinden şık kemerler, isimlerini New York’taki sokak ve caddelerden alıyor. Bunun nedeni ise başarılı tasarımcıların New York’ta eğitim alırken Soho’daki bir dükkandan satın aldıkları ve çok beğendikleri bir kemerin hikayesine dayanıyor. Tüm kemer tutkunları gibi, sen de Manc’ın zengin kemer koleksiyonundan ruhuna hitap eden modeli kolaylıkla bulabilirsin. Tercihin ister düz renk deri malzeme ile yalın ama şık bir birliktelik kuran nikel tokalı ya da altın tokalı bir kemer olsun, ister deri malzemenin zımba detaylarla ve taş toka ile göz alıcı bir kimliğe kavuştuğu bir kemer... İçindeki kemer tutkunu açığa çıkaracak kemer modelleri yalnızca Manc dünyasında! Ayrıca ayarlanabilir uzunluğuyla da oldukça kullanışlı olan kemerler, vücudunu şık bir biçimde sararak seni sokaklara çağırıyor. Yalnızca kemeriyle değil, deri ceket ve çantalarıyla da vazgeçilmez bir marka olmayı arzulayan Manc, gardırobunda bu özel tasarımlara da yer açmanı hedefliyor.


Duyarlı Bir Markanın İzinden Git


Zamansızlık kavramını ön planda tutarak tasarım sürecini sürdüren marka, çağın ötesinde kullanışlı ve estetik ürünler tasarlıyor. Mottosunu cinsiyet, yaş ve yaşam tarzı ayırt etmeksizin herkesin moda ruhuna hitap edebilmek ilkesine dayandıran Manc, ürünlerinin güçlü çizgisiyle bu yoldaki başarısını kanıtlamayı hedefliyor. Sürdürülebilir gelecek konusuna da son derece duyarlı olan ve elinden geleni yapmaya çalışan Manc, moda sektöründe sürdürülebilir bir akım için ürünlerinde bitkisel tabaklanmış deriler kullanıyor. Bitkisel tabaklanmış derilerde tabaklanma esnasında kimyasal maddeler yerine bitkisel maddeler kullanılıyor ve atıkları da geri dönüştürülebiliyor. Bu şekilde kimyasal işlem görmeyen deriler, hem daha uzun ömürlü oluyor hem de çevreye daha az zarar verdiği için daha sağlıklı bir kullanım sunuyor. Sen de Manc dünyasını daha yakından takip etmek için Vakkorama’yı ziyaret edebilir, gardırobuna aradığın kusursuz modelleri ekleyebilirsin.