• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
LUMEE

LuMee, sahip olduğu "Dünyanı aydınlat!" mottosuyla kişisel zevklerini sevdiklerinle paylaşabileceğin telefon kılıfı ve aksesuarlarına hayat veriyor. Neredeyse herkesin benzer telefon ve kılıflara sahip olmasına tepkisel bir yaklaşımda bulunan marka, her zaman seni yansıtacak estetik ürünleri Vakkorama gadget koleksiyonuna dahil ediyor. 


Tarzını Açığa Çıkar


Moda ve teknolojinin birlikteliğine en somut örnek olarak gösterilen LuMee koleksiyonu, telefon kullanım alışkanlıklarını sil baştan düzenliyor. Klasik kılıflardan çok farklı özelliklerle donatılan LuMee ürünleri, ayrıcalıklı olmanın zevkini sonuna kadar yaşatıyor. Görsel olarak sana özel tasarımlar sunan modeller, gövde üzerinde kullanılan LED aydınlatmalar ile fotoğraf çekimlerinde boyut atlamanı sağlıyor. Orijinal bir duruş için arzulanan nitelikleri hayatına sokan kılıflar, telefon filtreleri ve uygulamalarına bağlı kalmadan her şart altında mükemmel görünmene destek oluyor. Kendi güç kaynağına sahip olan kılıflar, ışıltılı anların büyüsünü sınırsızca yaşamana imkan tanıyor. Yeni bir influencer akımı yaratan, gurur verici şıklığın temsilcisi modellerle anılarına renk katmak elinde.


Yeni Bir Akım 


Varlığıyla hayatına ışıltı katan LuMee, koleksiyonu içerisinde telefon kılıflarının yanı sıra güç üniteleri, selfie çubukları gibi aksesuarlara da yer veriyor. Tıpkı telefon kılıflarında olduğu gibi, tamamı özel tasarımlardan oluşan aksesuarlar, telefonu aktif olarak kullanmaya teşvik ediyor. Zamanı ölümsüzleştirme ve yeni anılar yaratma isteği uyandıran aksesuarlar, sahip oldukları güçlü çizgilerle hafızalara kazınan bir etki yaratıyor. Farklı renk ve desen seçenekleriyle kendi tarzını ortaya koymanı sağlayan ürünler, koleksiyon içinde yer alan özel tasarımlar sayesinde ayrıcalıklı bir duruşa sahip olmana imkan tanıyor. Koruma ve güvenlik konularında kendini kanıtlamış, fonksiyonel açıdan etkileyici cevaplar sunan LuMee, moda fotoğrafçılarını kıskandıran çekimler yaparak teknoloji tasarımcılığına yeni bir soluk getiriyor.


Trendlere Yön Ver


Hayata farklı noktalardan bakmaya teşvik eden LuMee, kıyafet ve aksesuarların sahip olduğu görsel cazibeyi yeni nesil mobil sistemlere uyarlıyor. Güç ve ihtişamı bir arada yaşatan modeller, trendlere yön verenler arasındaki yerini almanı garanti ediyor. Küçük teknolojik dokunuşlarla profesyonel fotoğrafçılara rakip olma şansı tanıyan ürünler, her fotoğraf karesinde stilin hakkında yeni ipuçları oluşturuyor. Üzerinde taşıdığı desenlerin gerçekçi dokularını doğrudan dışa vuran tasarımlar, kusursuzluğun yansımasını telefon ve kulaklıklar üzerinde gerçeğe dönüştürüyor. Pırlantaların parlaklığını, mermerlerin pürüzsüzlüğünü, uzayın sonsuzluğunu simgeleyen koleksiyon, markanın silüet yaratmadaki başarısını ortaya koyuyor. Seçkin tavrın imzası niteliğindeki aksesuar çeşitleri, zengin detaylarıyla gözlerinin kamaşmasını sağlıyor. Özgün ve yenilikçi stil yaratılmasında anahtar rol üstlenen LuMee, modern tasarımlara hayat veren Vakkorama koleksiyonunda parıltısıyla dikkat çekmeye devam ediyor.