• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
LOGITECH

Bilgisayar ve teknoloji dünyasını takip edenlerin yakından tanıdığı Logitech, hem yenilikçi hem de zarif tasarımlarıyla fark yaratıyor. Yarım asra yaklaşan geçmişiyle dünyanın önde gelen bilgisayar çevre birimi ve yazılım üreticileri arasına dâhil olan marka, sunduğu çözümlerle sektöre yön vermeyi başarıyor. Kullandığın bilgisayar birimlerinin ve ses ekipmanlarının stilini yansıtmasını istiyorsan, Vakkorama ayrıcalığıyla sunulan sayısız Logitech tasarımları arasından seçimini yapabilirsin.


İsviçre’de Doğup Sektör Liderliğine Doğru İlerleyen Bir Marka


Yolu Stanford Üniversitesi'nde kesişen üç ortağın kurduğu ve ilk yıllarında OEM pazarı için ürün geliştiren Logitech, 1981’de fare üreterek başladığı sektör yolculuğunu, kapsamlı iş birlikleri neticesinde bugünlere kadar taşıyor. 1990’lı yıllarda büyük ses getiren oyuncu ekipmanları ve kontrolcüler üreterek bu alanda güçlenen marka, bugün; ses ekipmanlarından oyuncu ürünlerine, profesyonel tasarım araçlarından gelişmiş yönetim modüllerine dek sayısız ürüne hayat veriyor.

Bilgisayar karşısında verimli ve konforlu zaman geçirmeni mümkün kılan fare ve mouse pad modelleri, membran veya mekanik yapıdaki klavyeler, görüntülü görüşmeler yapabilmene olanak veren yüksek çözünürlüklü web kameralar, Logitech imzasını taşıyor. Tasarımlarıyla günceli yakalarken pek çok ürününde yapısal açıdan ve renk bakımından farklılıklara giden marka, kullandığın diğer aksesuarlarla uyum gösterebilecek çözümleri seninle buluşturuyor.


Hem Eğlenceye Hem de Profesyonel Yaşama Uygun Ürünler


Logitech, uzun yıllara dayanan bilgi birikimini geliştirdiği her ürüne yansıtıyor. Televizyona, bilgisayara ve hatta akıllı cihazlarına bağlayabileceğin çok kanallı ses sistemleri, markanın en çok takdir gördüğü ürünler arasında yer alıyor. Hoparlörlerin yanı sıra kablolu ve kablosuz kulaklıklar da üreten Logitech, en yeni teknoloji trendlerinden biri olan RGB LED aydınlatmaya, kulaklık modellerinde yer veriyor. Müzik dinleme seanslarında rahatlık sunan kulaklıklar, çevreye yaydığı aydınlatmayla oyunlarda sana ekstra motivasyon sağlıyor. Logitech'in geliştirdiği yazılımlar, aydınlatma özellikleri başta olmak üzere birçok ayarı kişiselleştirmene de imkân tanınıyor.

İş hayatında sıklıkla sunumlar gerçekleştiriyor, sunumunu efektif şekilde yönetmene yardım edecek araçlar arıyorsan, Logitech, profesyonel sunum cihazları da geliştiriyor. İşlevsel tuşlarının yanı sıra dijital ekranlara da sahip kablosuz sunum kumandaları, aynı zamanda lazer işaretçi, zamanlayıcı, titreşimli alarm gibi özelliklerle de gelebiliyor. Sunum esnasında varlığını dahi unutacağın ürünler, şık tasarımları, fonksiyonel yetenekleri ve ergonomik yapılarıyla iş yaşamının vazgeçilmezi hâline geliyor. Şayet sen de özel yaşantında ve iş hayatında rahatlıkla kullanabileceğin bilgisayar çevre birimleri ve daha pek çok ürün arıyorsan, Vakkorama enerjisini yakalayan Logitech ürünlerini hemen inceleyebilirsin.