• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
33 adet ürün bulundu
LEXON

1991 yılında René Adda tarafından kurulan Fransız markası Lexon, dünyanın en ünlü tasarım markaları arasına adını yazdırıyor. Günlük hayatta sıkça kullanılan nesneleri yenilikçi bir tasarım anlayışı ile stilize eden marka, kullanışlı ve erişilebilir tasarım objeleri yaratmayı hedefliyor. Koleksiyonlarında elektronik cihazlara, hoparlörlere, aydınlatmalara, masa düzenleyicilere, seyahat ekipmanlarına yer veren marka, günlük hayata eşlik eden renkli ve işlevsel tasarımlar yaratıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Lexon ürünleri, seni objelerin işlevsel özelliklerinin yanı sıra kusursuz tasarımları üzerine düşünmeye teşvik ediyor. 


Kendini Müziğin Ritmine Bırak


Farklı renk seçenekleri, kolay taşınabilir formları ve işlevsel tasarımları ile hoparlörler Lexon portföyü arasında kendine geniş bir yer buluyor. Hemen her koleksiyonda farklılaşan Lexon hoparlörler temelde pratiklik, kolay kullanım ve tasarım üzerine yoğunlaşıyor. Her yere kolayca taşıyabilmen için minimal bir formda tasarlanan Mino Hoparlör'ü bluetooth aracılığı ile kolayca cihazlarına bağlayabilir, ses kalitesi sayesinde müziğin ruhunu harekete geçirmesine izin verebilirsin. Yeşil, sarı, kırmızı, mavi, mor ve daha bir sürü renk seçeneği arasından favorini alabilir, suya dayanıklı Lexon Mino modellerini değerlendirerek duşta, havuz başında korkusuzca müziğin keyfini çıkarabilirsin. Oslo Serisi'ndeki inovatif hoparlör tasarımı ile sevdiğin melodilere kendini bırakırken cep telefonunu kablosuz şarj edebilirsin. Hoop Hoparlör modelini askısı ile kolayca taşıyabilir, kampta bir ağaç dalına asarak doğada özgür ruhunu müzikle dinlendirebilirsin. 


Nereye Gidersen Git Seninle


Dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışan marka çanta, kılıf, valiz gibi taşıyıcılar için yaptığı özel tasarımlarla nereye gidersen git sana eşlik ediyor. Marka, farklı tasarımcıların estetik anlayışlarını yansıtan Packable, Eve, Marta, Peanut ve One gibi koleksiyonlar aracılığı ile farklı yaşam stilleri için işlevsel ürünler sunuyor. Peanut koleksiyonundaki spor çantası ile egzersiz rutinlerine renk katabilir, sahip olduğu bölme ve gözlerle hayatını kolaylaştırabilirsin. Airline koleksiyonundaki sırt çantasını profesyonel hayatında kullanarak sade ve ağırbaşlı çizgini, yenilikçi bir tasarım anlayışı ile tamamlayabilirsin. Farklı koleksiyonlarda yer alan onlarca seçenek arasından zevkine ve ihtiyaçlarına karşılık veren tasarıma ulaşılabilir, gittiğin her yere Lexon estetiğini taşıyabilirsin.


Modern Yaşam İçin Obje Tasarımları


Küçük objeleri yenilikçi bir tasarım anlayışı ve işlevsellikle yeniden yorumlayan Lexon, koleksiyonunda lambalara, masa düzenleyicilere, şemsiye ve banyo aksesuarları gibi objelere yer veriyor. Dokunduğu her şeyi kendi özgün stili ile belirginleştiren marka, modern yaşam için obje tasarımları yapıyor. Zen Koleksiyonu ile ahşap ve beyazın mükemmel uyumunu modern formlarla buluşturan marka, Dream Tools masa düzenleyicileri ile üretmek ve çalışmak için seni motive ediyor. Vakkorama ayrıcalığı ile beğenine sunulan Lexon ürünleri, modern yaşamın her alanına tasarım önerileri getiriyor.