• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
LEAZY LACE

Ayakkabını bağlamak için günde kaç kez eğilmek zorunda kaldığını unut; Leazy Lace seni bu dertten tamamen kurtarıyor. Bağcığı alt halkalardan başlayarak yukarı doğru yerleştirip tercihine göre ucu içeride ya da dışarıda kalacak şekilde bağla ve sabitle! Ayakların her zaman aynı rahatlıkta olacak ve esnek bağcıklar sayesinde ayakkabını rahatlıkla giyebileceksin. Geleneksel ayakkabı bağcığına radikal ve inovatif bir yorum getiren Leazy Lace ürünleri, Vakkorama’nın özgür ruhlu dünyasında seni bekliyor.


Bir Kez Bağla, Konforun Tadını Çıkar


Basit ve pratik bir fikirden yola çıkan Leazy Lace, çocuklar ve yetişkinler için tasarladığı ayakkabı bağcıklarıyla özellikle spor ayakkabı giymeyi kolaylaştırıyor. Ayağının ayakkabının içinde rahat etmesini ve daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayan yenilikçi bağcıklar, en zorlu spor aktivitelerinde dahi kusursuz bir konfor sağlıyor. “Ayakkabılarını asla tekrar bağlama!” mottosuyla hareket eden Leazy Lace, bağcığın bollaşmasını ya da ayağın ayakkabı içinde hareket etmesini önlüyor. Son deliğe doğru biçimde sabitlenen özel ucu sayesinde gevşeme ya da bağın çözülmesi gibi sorunlar görülmüyor.


Daha Şık, Daha İşlevsel


Ayakkabıdan sarkan ya da bir ucu uzun, bir ucu kısa kalan bağlar gibi görünüm sorunları olmadığı için, ayakkabılar çok daha şık görünüyor. 5 ayrı renk seçeneği ile farklı yaşlara ve farklı beğenilere hitap eden Leazy Lace ayakkabı bağcıkları; small, medium, large ve extra large olarak 4 farklı uzunlukta tercih edilebiliyor. Esnek bağcık teknolojisi, her türlü spor ayakkabısı başta olmak üzere tüm ayakkabı türleri ile uyumlu biçimde kullanılabiliyor. Hızlı ve basit bir kullanım sunan bu yenilikçi teknoloji, zamandan kazandırmasıyla özellikle gençlerin kalbini fethediyor. Bağcıklar, polyester lateks karışımı çok özel malzemesi sayesinde esnekliğini yitirmiyor ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.


Ayakkabı Bağlama Derdine Son


Markanın geliştirdiği bu özel bağcık ve ayakkabı bağlama sistemi, sadece çocuklar ve sabırsız gençler için değil, bel sorunu yaşayanlar, bebek bekleyenler ve hareket kısıtı olanlar için de mükemmel bir çözüm sunuyor. Eğilme güçlüğü çekmeden her seferinde ayakkabıları kolayca giymek mümkün olabiliyor. Her zaman aynı konfor ve rahatlığı sunan ayakkabılar sayesinde yürüyüş, koşu gibi aktiviteler de daha yüksek performans ile yapılabiliyor. Yaratıcı bir fikirden doğan küçük bir ürünün hayatını kolaylaştırmasını istiyorsan, bu özel bağcıklar ile tanışma vaktin gelmiş demektir. Özgür ruhlu ve dinamik Vakkorama dünyası, Leazy Lace’in yaratıcı ve yenilikçi ayakkabı bağcığı fikriyle tanışman için seni bekliyor.