• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
14 adet ürün bulundu
LAMETRIC

2013 yılında yolculuğuna başlayan LaMetric, basit ve alışageldiğimiz günlük bir nesne olan saatin işlevini sorgulayarak yeniden yorumluyor. Hayatın ilk günlerinden itibaren bir düzenleyici olan saat kavramı, ne zaman oyun oynayacağımızı, yemek yiyeceğimizi, uyuyacağımızı belirliyor. Büyüyüp birer yetişkine dönüştüğümüzde ise yoğun iş temposu ve bilgi akışı içinde zamanın lineer akışını kesintiye uğratıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin LaMetric tasarımları, bugünün modern yetişkinleri için zaman kavramını yeniden çocukluk günlerindeki işlevsel formuna döndürüyor. 


Tüm İhtiyaçların Bir Ekranda


Günlük iş takvimini takip etmek, sosyal medya hesaplarında olan bitenden haberdar olmak, ülke ve dünya gündemini kaçırmamak için yoğun bir çaba harcaman ve farklı kaynaklardan kendini beslemen gerekiyor. Peki, ya özel hayatının ve işinin tüm metriklerini tek bir nesnede toplayabilseydin, harika olmaz mıydı? LaMetric birçok yazılım platformu ile haberleşebilen akıllı entegre bir masa üstü saati yaratıyor. Zaman göstergesi olmanın çok ötesinde bir işlevsellikle tasarlanan bu ürün, iş ve özel hayatını düzenleyerek seni her zaman güncel tutuyor. Modern ve minimalist bir tasarım anlayışı ile geliştirilen LaMetric, en son teknolojiyi kullanarak zaman kavramını senin için dönüştürüyor. 


LaMetric ile Yapabileceklerini Keşfet


İş ve özel hayatındaki yoğunluktan sosyal medya hesaplarına vakit ayıramıyorsan, LaMetric senin için Instagram, YouTube, Linkedin, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformları ile haberleşiyor. Bu platformlardaki takipçi sayın veya paylaşımlarının kaç beğeni aldığı gibi bilgileri otomatik olarak ekranında gösteriyor. Gmail, iCloud, Outlook hesabın ile de haberleşebilen LaMetric, yeni e-mail geldiğinde seni uyarıyor ve istersen e-mail içeriklerini sana kayan yazı olarak gösteriyor. İşlevselliği yalnızca sosyal platformlarla sınırlı olmayan LaMetric, akıllı ev sistemleri ile haberleşerek evinin sıcaklığını veya ışık yoğunluğunu düzenleyebiliyor. İnternet üzerinden yayın yapan tüm radyoları dinleyebileceğin bu akıllı saat, hava durumu ve borsa değerleri gibi günlük olarak haberdar olmak isteyeceğin bilgileri ekranına yansıtıyor. 


Akıllı Bir Asistan


Modern yaşamın ihtiyaçlarını iyi anlayarak onlara pratik çözümler sunan LaMetric, tamamen açık kodlu bir yazılım ile çalışıyor. LaMetric Developer web sitesi üzerinden kendi yazılımını özgürce üretebilir ve saatine yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsin. Saatinin ekranından seçtiğin internet sitelerindeki en son haberleri okuyabilir, Twitch ile haberleştiği için oyun oynarken seni izleyenler hakkında bilgi alabilirsin. Akıllı telefonuna indireceğin uygulama üzerinden kolayca kontrol edebileceğin LaMetric saatini, akıllı bir asistana çevirebilir, günlük hayatını organize edebilirsin. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin LaMetric, seni saat algını değiştirmeye ve saate çocukluk yıllarındaki fonksiyonunu yeniden kazandırmaya davet ediyor.