• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
KNOCK KNOCK

2002 yılında kurulan eğlenceli yayınevi Knock Knock; mizah ve yaratıcılık dolu komik kitaplar, fonksiyonel kırtasiye ürünleri ve esprili hediyelikler üretme yolculuğuna devam ediyor. Jen Bilik tarafından eğlenceli bir dünya yaratma misyonu ile kurulan marka, kullanıcılarının yüzünde tebessüm yaratmak için mizah ve eğlence ile birleştirdiği birçok ürün sunuyor. Knock Knock; not defterlerinden yapışkan notlara, flaş kartlardan kitaplara, tebrik kartlarından ajandalara kadar çeşit çeşit, renk renk ürün ile tanışman için seni Vakkorama'ya davet ediyor.


Aklına Gelen Her Şeyi Hızlıca Not Et


Kullanıcılardan tam not alan ürünler arasında yer alan Knock Knock günlükleri, hayatında unutulmaz izler bırakan anları ölümsüzleştirmene yardımcı oluyor. Yapışkan not kağıtları, aklına gelen parlak fikirleri ya da unutmak istemediğin her şeyi not almanı kolaylaştırıyor. "Hedefler" not defteri, hayatında gerçekleştirmek istediklerini gün gün, hafta hafta not etmeni sağlıyor. Gelecek yaz tatilinde görmen gereken yerleri, bir yıl içinde okuman gereken kitapları bu deftere not edip kısa süre içinde hayata geçirebilirsin.


Hayatının Planını Çiz


Knock Knock'un eğlenceli bir dille tasarladığı ürünler arasında hayatını planlamana yardımcı olan seçenekler de yer alıyor. "Ne Yemelisin?" not defteri, sağlığını korumak için her öğünde neler yemen gerektiğinin altını çiziyor. Bu deftere sabah, öğle ve akşam öğünlerinde yemen gerekenleri düzenli bir şekilde not edebilirsin. "Ne Yemelisin Duvar Tebeşir Tahtası" ise yine aynı fonksiyonda bir ürün. Duvar tahtası, öğünlerini daha büyük bir alana yazarak her an gözünün önünde bulundurmanı sağlıyor. "Yapılacaklar Listesi ve Alışveriş Listesi" bloknotları ise günlük hayatına bir düzen katmak için tasarlandı. Günlük olarak yapman gerekenleri unutmamak için yapılacaklar listesi hazırlaman hayatını kolaylaştırıyor. Alışverişe çıkmadan önce buzdolabındaki bütün eksikleri bir bir not etmen de alışveriş sürecini hızlı bir şekilde tamamlamanı sağlıyor. 


Knock Knock ile Mesajını Eğlenceli Bir Dille İlet


"Sadece Söyle" duvar tahtası, özellikle kalabalık mekanlarda kullanıcıların diğer kişilere daha hızlı mesaj yollamasını sağlayan zekice tasarlanmış bir ürün. Evde ailene hatırlatmak istediğin her şeyi bu kara tahtaya yazabilir, iş yerinde çalışma arkadaşlarına önemli projelerle ilgili notlar bırakabilirsin. Bir zamanlar oldukça popüler olan tebrik kartı geleneği ise Knock Knock dünyasında hala büyük öneme sahip. Özel günlerde sevdiklerine unutulmaz bir tebrik kartı göndermek istediğinde birçok seçenek seni bekliyor. Knock Knock'un eğlenceli ve esprili dünyasına adım atmak için hemen Vakkorama'yı ziyaret edebilirsin.