• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
22 adet ürün bulundu
KEEPSAKE

Yaratıcı ve çarpıcı modelleri ile göz dolduran Keepsake, ilham veren tasarımları ile modanın önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Markanın kreatif direktörü Melanie Flintoft ve markanın baş tasarımcısı Carmen Dugan bir araya gelerek dinamik ve eşsiz parçalarla yepyeni koleksiyonlar yaratmaya devam ediyor. Benzersiz ve eğlenceli tasarımları ile dünya çapında birçok yıldızın da ilgisini çekmeyi başarıyor. Kadının güçlü duruşunu tasarımlara yansıtan Carmen Dugan, gece kıyafetlerine sofistike ve yenilikçi bir tavır kazandırıyor. 


Zarif Görünümün En Canlı Hali 


Göz alıcı koleksiyonlar sunan marka, çiçek baskılar ve dantel detayları ile canlı bir moda anlayışı yaratıyor. Feminen ruhu detaylarla kumaşlara işleyerek dinamik ve zarif bir duruş sergiliyor. Estetik çizgilerden oluşan formlarla ve pastel tonlarla seni özgür ve zarif bir dünyaya davet ediyor. Gecenin spot ışıkları altında, romantik bir imaj yaratacak olan bu koleksiyona bayılacaksın. Modern şehrin hareketli gece hayatını en gizemli haliyle kucaklayan parçalarla, stiline yepyeni bir bakış açısı kazandırabilirsin. Kendi özgünlüğü ile tasarımları bambaşka bir boyuta taşıyan Keepsake ile yumuşacık ve üzerinde akıp giden elbiseleri keşfet! Tül ve dantel detayların masalsı ve gizemli dünyası ile soft bir görünüm yakalayarak tüm bakışları üzerine çekmeye hazır ol! Zarafetin en saf ve temiz hali olan pudra renkleri, inci detaylı küpe ve bileklikler ile hareketlendirerek ışıltılı bir görünüm yakalayabilirsin. Siyah tül gömlek üzerine, pastel tonlardaki çiçek detaylarının ve şık dantel işlemelerin elegan duruşu ile stilini baştan yaratabilirsin. Yüksek bel bir etek ile tamamlayabileceğin tarzınla genç ve dinamik bir etki bırakabilirsin. 


Göz Kamaştıran Silüetlerden İlham Al 


Koyu tonların ve siyahın büyüleyici mistik havasına, dinamik ve çarpıcı bir bakış açısıyla yaklaşan marka, parçalara kazandırdığı volümlerle dikkat çekiyor. Çeşitli ve etkileyici geometrik kesimlerle kıyafetlere bambaşka bir ruh kazandıran Keepsake, gece dünyasına cesur bir anlayış getirmeyi başarıyor. Dikkat çeken tasarımlarının yanı sıra hareketli partilerde seni zirveye taşıyacak rahat ve kaliteli kumaşlarıyla da özgürlüğe çekilen sınırları kaldırıyor. Markanın kendine özgü genç ve enerji dolu silüetleri ile gecenin yıldızı sen olabilirsin. Bordonun sıcak cazibesi ve cesareti ile gecenin enerjisinin seninle birlikte akmasına izin ver! Volümlü kol detayları ve fırfırlı mini eteği ile tüm bakışları üzerine çekecek bir stil yaratabilirsin. Duru ve gizemli bir tarz yaratmak için tulumların konforlu ve zarif görünümlerinden ilham alarak tarzının limitlerini yukarıya taşıyabilirsin. Keepsake'in eğlenceli, dinamik ve genç tasarımları sayesinde gece şıklığına parıltılı dokunuşlar katmak senin elinde!