• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
0 adet ürün bulundu
KAPPA

Yıllardır spor modasının en canlı, en renkli ve en güçlü tasarımlarını sunan Kappa, Vakkorama'da! Spordan vazgeçemeyenlerin, hayatı aktif ve dinamik yaşayanların yakından takip ettiği markaların başında gelen Kappa, en özel ve fonksiyonel ürünleri ile seni bekliyor.


Spor Tarihinin Yüzü Kappa


1978 yılında, modanın kalbi olan İtalya'da kurulan Kappa, çok kısa zamanda küresel bir marka olmayı başarıyor ve zirvedeki yerini hiçbir zaman bırakmıyor. Üstelik bugüne kadar spor dünyasında öne çıkan birçok ismin sponsorluğunu üstlenerek sadece bir tekstil markası değil, spor tarihinin yüzü olmayı da başarıyor. Kappa'nın meşhur logosunu olimpiyat oyunlarından, FIFA Dünya Kupası'ndan, ünlü sporcuların formalarından ve daha birçok büyük spor organizasyonundan hatırlayabilirsin. Kısacası bir Kappa ürünün varsa, başarılı futbol takımı Juventus'un deneyimlediği kaliteye ve güçlü tasarımlara sahipsin demektir. Bu ayrıcalığın farkını hissetmek istersen, Kappa'nın herhangi bir ürününü keşfetmen yeterli.


Fonksiyonel Tasarımlar


Kappa, günlük hayatta ve spor yaparken ihtiyaç duyacağın birçok ürün ve aksesuarı en iyi performans garantisiyle sunuyor. Markanın en büyük özelliği bu performans kalitesini çok renkli, dinamik ve kendine has tasarımlarla birleştiriyor olması. Kurulduğu günden beri ortaya koyduğu özgün tasarımlar sayesinde spor modasının da seyrini belirliyor. Kappa eşofmanlarıyla spor salonlarının ve yürüyüş parkurlarının en şık sporcusu olabilirsin. Nefes alma özelliğine sahip Kappa çoraplarıyla rahat ve sağlıklı şekilde spor yapmanın farkını deneyimleyebilirsin. Kış günlerinde bile vazgeçemediğin yürüyüş ve koşular esnasında Kappa'nın bereleriyle tarzını ortaya koyabilirsin. Üstelik bu ürünlerin her biri tasarımlarıyla muadillerinden ayrıldığı için spor dışında da kullanabilirsin. Örneğin, Kappa kemerler günlük tarzının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmaya aday. 


Dinamik Ve Renkli Çizgiler


Kappa rengârenk ve dinamik çizgilerle bir araya getirdiği koleksiyonlarını her yaştan sporseverin beğenisine sunuyor. Ürünlerini yüksek teknik standartlarda tasarlıyor ve daima sporcuların performansını olumlu etkileyecek yeniliklerin peşinde koşuyor. Bu amaçla kurduğu "Kappa Araştırma ve Tasarım Merkezi"yle moda dünyasına bambaşka bir disiplin kazandırıyor. Tüm kıtalara ve ülkelere ulaşarak küresel bir marka olmayı başaran Kappa'nın logosunu yalnızca olimpiyat oyunlarında veya futbol turnuvalarında değil, kar tatilinde eğlenen bir çocuğun üstünde görmek de mümkün oluyor. Sen de spor giyim ve aksesuarlarında kaliteye, şıklığa ve özgün tasarımlara bir arada ihtiyaç duyuyorsan, harekete geç! Kappa Vakkorama'da seni bekliyor.