• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
JBL

JBL, hazırladığı ses ekipmanlarıyla sana bambaşka bir tecrübe yaşatmaya geliyor. Kıpır kıpır müzik parçalarından eğlenceli filmlere ve hatta adrenalin dolu oyunlara kadar her türlü dijital içeriğin sesini en iyi şekilde duyabilmeni sağlayan JBL, 100 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve sektör deneyimiyle, keyifle kullanacağın ürünlere imza atıyor. Teknik açıdan beklentilerini karşılarken Vakkorama dinamizmine de ayak uyduran JBL ses ekipmanları, tasarımları ve renk seçenekleriyle, tarzına uyum sağlamayı başarıyor.


Taşınabilir Ses Ekipmanlarıyla Müziğini Her Yere Götür


JBL’in sektör macerası, 1927 yılında ilk sesli film The Jazz Singer’ın beyaz perdede boy göstermesine kadar uzanıyor. Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) ses departmanı yetkilisi Douglas Shearer ile iş birliği yapan ve JBL markasına adının baş harflerini veren James Bullough Lansing, dönemine göre oldukça başarılı bir ses sistemi üreterek Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından ödüle layık görülüyor. 1950’li ve 1960’lı yıllarda önemli gelişmeler kateden ve 1970’li yıllara gelindiğinde profesyonel monitör hoparlörlere de imza atmaya başlayan JBL, pek çok markanın geliştirdiği hoparlörler için yeterlilik göstergesi olan THX hoparlör standardının da gelişmesinde etkili rol oynuyor.

Markanın son yıllardaki popülaritesini ise, hiç şüphesiz taşınabilir ses ekipmanları ve profesyonellere yönelik hazırladığı çözümler artırıyor. Görür görmez dikkatini çekebilecek şekilde dizayn edilen ve şık tasarımının altında, Lansing’den miras kalan mühendislik becerileri bulunan kablosuz ses ekipmanları, hem telefonunla hem de bilgisayarınla çalıştırabileceğin şekilde üretiliyor. Bluetooth teknolojisinden destek alan, içerdiği sürücülerle bas, mid ve tiz tonlarını doğal hâlleriyle üretebilen taşınabilir hoparlörler, kulak içi ve kulak üstü kulaklıklar, sana unutamayacağın bir işitsel tecrübe yaşatıyor. Sana düşen, tasarımını ve teknik özelliklerini beğendiğin JBL ses ekipmanlarını edinmek.


Etkileyici Ürünlerle Favori Parçalarını Yeniden Keşfet


Kablolu ve kablosuz kulaklık modelleriyle favori parçalarını dinlerken yepyeni işitsel ayrıntılar keşfedebilmeni mümkün kılabilen JBL, ürünlerinin birçoğuna yerleşik mikrofon eklediği için ilgili çözümler, sesli görüşmelerde de kullanılabiliyor. Sahip olduğu kulaklığı hem müzik hem de iletişim maksadıyla kullanmayı arzu ediyorsan, böylesi kulaklıklar gereksinimlerine yanıt veriyor.

Yeni nesil teknolojilerden aldığı gücü, profesyonel segmentteki modellere ve ev sinema sistemlerine de yansıtan JBL, evde olduğun anlarda da müziğin ve diğer tüm multimedya içeriklerinin keyfini çıkarabilmeni sağlıyor. Bu noktada karşına, öncelikli olarak; Soundbar modelleri, çok kanallı ev sinema sistemleri, raf üstü hoparlörler ve kule tipi hoparlörler çıkıyor. JBL’e özgü woofer, mid sürücü ve tweeter’larla donatılan çözümler, takip ettiğin içeriklerdeki en hassas sesleri dahi işitebilmene imkân tanıyor. Eğer evini sinema salonuna veya müzik stüdyosuna dönüştürmeyi hedefliyorsan, sana hitap eden onlarca JBL çözümü Vakkorama’da seni bekliyor.