• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
29 adet ürün bulundu
IZIPIZI

Paris merkezli aksesuar markası Izipizi, kusursuz tasarımlarıyla gözlük modasına yenilikçi bir yorum getiriyor. 2010 yılında kurulan ve tasarımlarıyla dünya genelinde adından söz ettiren marka, canlı renkler, özgün desenler ve çağdaş modelleriyle büyük beğeni topluyor. Izipizi’nin farklı kullanım alanlarına yönelik olarak ürettiği çerçeve seçenekleriyle Vakkorama ayrıcalığıyla  tanışabilir, stiline dinamik bir dokunuş katabilirsin.


Her Yüze ve Tercihe Uygun Gözlükler


Yumuşak formdaki malzemeler ve canlı desenler ile eşsiz tasarımlar ortaya koyan Izipizi, tasarımlarını modanın kalbi Paris’te gerçekleştirdiği gözlüklerle mükemmel aksesuar seçenekleri sunuyor. Farklı yüz tiplerine uygun, tercihe göre kalın ya da ince çerçeveli, hafif malzemeden tasarladığı gözlük modelleri ile öne çıkan markanın ürünleri arasında, ultraviyole 400 korumalı güneş gözlükleri ile dinlendirici özellik taşıyan ekran gözlüğü modelleri de bulunuyor. Markanın hem optik gözlük modelleri hem de güneş gözlüğü çeşitleri kaliteli yapıları, hafif malzemeleri ve kusursuz tasarımlarıyla gözlük almak isteyenlerin tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor.


Farklı İhtiyaçlara Farklı Gözlükler


Markanın yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarları olan güneş gözlükleri kategorisinde de geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Kadın ve erkek modellerinin yanı sıra çocuklar ve bebekler için de kullanışlı ve şık güneş gözlükleri tasarlayan marka, kayak gibi spor dallarına yönelik olarak da oldukça fonksiyonel gözlükler geliştiriyor. Kullanımı giderek artan mobil cihazlar, televizyon ve bilgisayar gibi teknolojik cihazların gözlerde yaratabileceği olumsuz durumların önüne geçmek için özel gözlük modelleri bulunan Izipizi, gözleri dış etkenlere karşı başarıyla korumaya yardımcı oluyor. Daha keyifli ve daha konforlu bir izleme deneyimi sunan bu gözlük modelleri, uzun süreli teknolojik alet kullanımlarında yaşanan göz yorgunluklarını azaltıcı bir işlev de üstlenebiliyor. Markanın kitap okuma gözlükleri de benzer bir rahatlık ve işlev sunuyor.


Gözlükte Modanın Adresi


Kullanım alanı ve işlev çeşitliliği yanında tasarım açısından da farklı beğenilere hitap edebilen oldukça zengin bir ürün yelpazesi bulunan Izipizi, çocuklar için daha canlı ve desenli güneş gözlükleri tasarlıyor. Yetişkin gözlüklerinde ise yüksek kalite ile üstün bir estetik anlayışını buluşturan gözlük modelleri kusursuz bir stil oluşturmaya imkân veriyor. Kahverengi, gri, siyah gibi renklerin yanı sıra kırmızı, mavi, yeşil, sarı gibi canlı renklerde de gözlük seçenekleri bulunan marka, farklı mevsimlerin moda renkleriyle uyumlu seçenekler sunuyor. İlkbahar-yaz aylarının canlı, açık renkleriyle uyumlu ya da sonbahar-kış modasının renk tonlarını tamamlayan renklerde tasarımlar geliştiren Izipizi, dört mevsim stilini tamlayacak bir aksesuar zenginliği sağlıyor.