• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
45 adet ürün bulundu
ICHI

Yaratıcı süreçler sonucunda hazırlanan ICHI koleksiyonu, tüm doğallığıyla modaseverlerin karşısına çıkıyor. Estetik dokuların duygu yoğunluğunu taşıyan modeller, kullanıcısıyla organik bağ oluşturarak mükemmel uyumun ortaya çıkmasını sağlıyor. Moda tarihi içinde küçük yolcuklara çıkmanı sağlayacak, dönemsel çizgilerle saygı duyulacak şıklığı elde etmek elinde.


Modaya Güç Katan Tasarımlar


Gösterişten uzak, saf ve etkileyici ürünlere hayat veren ICHI, global modayı kendi çizgileriyle dizayn etmeyi amaçlıyor. Gücünü olgun ve özenli dokulardan alan, yer yer eğlenceli dokunuşların eklendiği modeller, daima modern tarzı sürdürmene destek oluyor. Özel alanlar yerine hayatın günlük akışında kullanabileceğin seçkiler sunan marka, kıyafetler arasında dikkat çekici bir uyum yakalıyor. Kadınların farklı ihtiyaçlarına net cevaplar veren kıyafetler, yakalanmak istenen tarzın gerçekleşmesi için gerekli detaylara ulaşılmasına destek oluyor. Stil sahibi olmayı isteyen kadınlara daha rahat ulaşmayı amaçlayan ICHI, koleksiyonlarında onlarca farklı silüet arasından seçim yapma özgürlüğünü kullanıcısına bırakıyor. Etkili ve sürdürülebilir bir tarz sunmak adına aksesuar modelleri de tasarım süreçlerine dahil ediliyor. ICHI tarafından hazırlanan çanta, şapka, eldiven ve aksesuarlar, kıyafetlerin daha zarif görünmesi için gerekli olan son dokunuşları yerine getiriyor. Yeni sezon için gardırobunda değişiklikler yapmak ICHI koleksiyonuyla değerli bir sürece dönüşüyor.


Renk ve Desenlerin Dünyası


Yalın çizgilerin yaratıcılığından beslenen ICHI tasarımları, ruh birlikteliği yakalayacağın kıyafetleri ortaya koymayı ilke ediniyor. Kişisel zevklerin seçici olduğu sezon trendleri oluşturmak için renkler ve desenler ön plana çıkarılıyor. Feminen duruş için gerekli çizgileri fazlasıyla taşıyan maksimalist kesimli etek ve gömlekler, rahat bir kullanıma dair istenilen tüm detayları üzerinde taşıyor. Günlük yaşamda gerek duyulan kıyafet çeşitliliğini yerine getiren koleksiyonla, moda sahnesine çıkmışçasına gözleri üzerinde toplayacaksın. Kullanım alanlarına uygun şekilde detayları içeren ürünler, ofis kıyafetlerinde rahat ve kullanışlı kesimleri öne çıkarırken sosyal yaşam tasarımlarında kurdele ve fırfır gibi hareketli işlemelere yer veriyor. Tüm sezonlara ait giysilerde renk ve desenleri etkin şekilde kullanan ICHI, floral baskı ve puantiye gibi uygulamalarla ana renklerin mükemmel bir uyum yakalamasını sağlıyor. Olmak istediğin karakteri yansıtman konusunda tüm yeteneklerini sahneye sunan koleksiyonlarla, hayatın akışına tüm şıklığınla dahil olabileceksin. Kusursuz görünmenin formülünü modellere gizleyen ve her kıyafette bir ipucu içeren koleksiyon, bir araya geldiğinde mükemmel stili ortaya çıkarıyor. Global modanın özgün tasarımcısı, benimsediğin giyim şeklini zengin alternatiflerle gerçeğe dönüştürüyor. Modanın başrol oyuncularına koleksiyonlarında yer veren Vakkorama, kadın giyime zamansız kalıpları ekleyen ICHI ile moda ailesini daha da genişletiyor.