• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
HOSBJERG

Hem yüksek kalite hem sportif stil hem de olağanüstü konfor sunan bir markayı yakından tanımak istemez misin? Kopenhag merkezli olarak 2014 yılından bu yana faaliyet gösteren Hosbjerg, sportif stilden ilham alan tasarımlarıyla çağdaş kadın modasına farklı bir soluk getiriyor. Deri, ipek, kaşmir gibi özel malzemelerin yer aldığı eşsiz tasarımlarla tanışmak istersen, Vakkorama’nın ayrıcalıklı dünyasında Hosbjerg seni bekliyor.


Sportif Stil, Özgür Ruh


Tasarımcı Camilla Hosbjerg’in uygun koşullarla yüksek kaliteli ürünler tasarlamak üzere kurduğu marka, çağdaş kadın stilinin en dinamik ve en rahat tasarımlarını sunuyor. Kurucusu eskiden profesyonel badminton oyuncusu olan markanın tasarımlarında sportif stil kendini fazlasıyla belli ediyor. Çağdaş kadının günlük stilinin özgür yanı markanın ürünlerindeki sportif detaylarda kendini gösteriyor. Özgür ruhuyla rahatlığı ve konforu ön planda tutan Hosbjerg markasının koleksiyonlarında, farklı sosyal sınıfların kültürü de en dinamik ve canlı haliyle yerini alıyor. Bazı koleksiyonlarında retro rüzgarlar estiren ve 1960’ların ya da 1970’lerin eğlenceli tasarımlarını yeniden yorumlamayı ihmal etmeyen marka, farklı dönemlerin ruhunu ve hissiyatını tasarımlarıyla ortaya koyuyor. Senin stiline en uygun dönemi keşfetmek, kendini bulabildiğin bir moda stili ile tanışmak için Hosbjerg mükemmel bir tercih oluşturuyor.


Canlı Renkler, Parlak Kumaşlar


Yenilikçi yorumlardan vazgeçmeyen marka, cesur bir tasarım ruhuyla özgün ve yenilikçi tasarımlara imza atıyor. Canlı renkler, parlak kumaş dokular ve desenlerdeki ilginç ayrıntılar ile ilgiyi üzerinde toplayan tasarımlar, yüksek malzeme kalitesiyle de dikkat çekiyor. İpekli elbiseler, deri ceketler ya da soft kaşmir kazaklar gibi özel malzemelerle tasarlanmış ürünler, markanın en iddialı olduğu kategoriler arasında yer alıyor. Markanın yüksek kaliteli malzeme çeşitleri ile kusursuz yetkinlikteki işçiliği birleştiren modelleri, gündelik hayatın konforunu ve canlılığını başarılı biçimde yansıtıyor.


Yenilikçi, Konforlu ve Estetik


Dünya çapında ününü artıran markanın rahat ve eğlenceli stili, özellikle gündelik kıyafetlerde ve aksesuarlarda kendini gösteriyor. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş üstün estetiğe sahip ürünleri, uygun fiyat koşulları ile sunma mottosuyla hareket eden marka, rahat ve konforlu kıyafetler yapmaya öncelik veriyor. İskandinav ülkelerinin sade tasarım ve yaşama kültürünün izleri şık biçimde tasarlanmış ürünlerde kendini gösteriyor. Konforlu ve estetik açıdan güçlü bir tarz sunan Hosbjerg ürünleri, Türkiye’de Vakkorama güvencesiyle ve avantajlarıyla satın alınabiliyor. Çağdaş kadının dünyasından ilham alarak oldukça özgün ve şık tasarımlar hazırlayan yenilikçi bir Danimarka markası ile tanışmak istiyorsan, Hosbjerg eşsiz koleksiyonu ile seni bekliyor.