• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
248 adet ürün bulundu
HARTFORD

1979'da Amerika Birleşik Devletleri'nde Yves Chareton tarafından kurulan Hartford, Amerikan gardırop klasiklerini yeniden gözden geçirerek onları modernize ediyor. Batı yakasının günlük stillerini, Avrupa estetik anlayışı ile bir arada sunan marka, kısa zamanda Atlantik'in her iki yakası için de kült haline geliyor. Vakkorama ayrıcalığı ile ulaşabileceğin Hartford koleksiyonu, şık Amerikan tarzını kalite ve moderniteyle buluşturarak dünyaya ulaştırıyor. 


Amerikan Çizgisiyle Modern Klasikler


60'ların ruhunu bugüne taşıyan Hartford koleksiyonları, Kaliforniya'dan Hamptons'a, folk rock'tan sörf kültürüne zengin bir mirastan besleniyor. Markanın yaratıcısı Yves Chareton'ın Fransa'nın Landes bölgesindeki çocukluk evinden gelen görüntülerle zenginleşen Hartford tasarımları, denizseverlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Seçtiği kumaşlar ve kullandığı kalıplarla klasik moda ikonlarını bugüne taşıyan marka, bir gömlek üzerine işlediği küçük Hawaii dansçıları, yüzme şortlarında kullandığı Tahiti çiçekleri veya etek üzerinde leke gibi duran eğlenceli ve zarif detaylarla klasik kalıplara alternatif yorumlar getiriyor. 


Zamansız Bir Koleksiyon


Hartford bugün, her nesilden kadın ve erkek için eksiksiz ve modern bir gardırop sunuyor. İnce detaylar ve modern bir tasarım anlayışı ile yeniden yorumlanan klasikler, hemen herkes için olmazsa olmaz parçalar haline geliyor. İlham aldığı 60'lar ruhuna sadık kalan Hartford erkek koleksiyonu, ince detaylarla modernize edilmiş klasik görünümlere hayat veriyor. Önü düğmeli denim gömlekler, pileli pantolonlar, vintage esintili mayolar koleksiyonda kendine yer buluyor. Özgün çizgisi ile ayrışan Hartford kadın koleksiyonu, erkek koleksiyonundaki kumaşları bohem stil ikonları ile dönüştürerek şehirli bir giyim tarzı sunuyor. Etek ve bluzlar, boyfriend pantolonlar, takım ceketleri, baskılı gömlekler Hartford kadınının gardırobunu şekillendiriyor. Hartford çocuk koleksiyonu, marka kodlarını her parçada yansıtıyor ve ailenin küçük üyeleri için stil sahibi ve rahat parçalardan oluşan bir gardırop hazırlıyor. Marka, kumaş seçimi ve kalıpların öneminin vurgulandığı çocuk koleksiyonuna, eğlenceli baskılar ve renkli tasarımlarla dinamizm katıyor. 


Hartford Çizgisiyle Plaj Modası


Tasarımlarında bulunduğu bölgenin yoğun etkisini yansıtan marka, doğal olarak kendi çizgisini plaj modasına da uyarlıyor. Amerikan günlük görünümünü Kaliforniya manzaraları ve Riviera şıklığı ile buluşturduğu plaj koleksiyonu, plajdan şehre dönüşe kadar her ana eşlik edecek şekilde tasarlanıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin bu benzersiz koleksiyonda erkekler için düz veya baskılı mayo çeşitlerini, kadınlar için plaj modasının vazgeçilmezi tunikleri bulabilirsin. Krem, uçuk mavi ve beyaz gibi açık renklerin kullanıldığı ve keten kumaşlarla hazırlanmış etek, pantolon ve bluzlar yazın gelişini Hartford çizgisi ile müjdeliyor.