• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
HAPPY-NES

Neslihan ve İlan Karaso'nun 2014 yılında Filipinler ve Zanzibar adalarına yaptıkları yolculuktan ilhamla doğan Happy-Nes markasının mottosu, "Hayattaki basit şeylerden mutluluğu yaratmak". Renk ve desenleri benzersiz biçimlerde ustalıkla kullanan marka, el işçiliği ile ürettiği aksesuarlarla seni dinamik bir yaşam tarzının içine çekiyor. Gündelik hayatımızda sıklıkla kullandığımız eşyaları birer moda aksesuarına çevirmeyi hedefleyen Happy-Nes'in özgün ve enerjik tasarımlarını Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebilirsin.


El İşçiliği ile Şekillenen Benzersiz Tasarımlar


Endüstriyel üretimin tekdüzeliğine karşı, el işçiliğinin benzersiz yaratımları ile kendini ayrıştıran Happy-Nes, sadece sana özel rengarenk bir mutluluk vadediyor. Her biri el işçiliği üretilen aksesuarlar, aynı renkleri ve desenleri içerse bile makine ile standardize edilmediği için benzersiz bir tasarım olarak sunuluyor. Denizin mavisi, ağacın yeşilinden ve Afrika'nın renkli kültüründen ilhamla hayat bulan Happy-Nes, kültürel motifleri renklerin enerjisi ile uyumlayarak modern yaşamın olmazsa olmaz aksesuarlarına yansıtıyor. Şarj kablosu, gözlük ipi, kulaklık gibi fonksiyonu ile hayatında yer bulan aksesuarlar, Happy-Nes dokunuşu ile benzersiz birer tasarım objesine dönüşüyor. 


Telefonun İçin Rengarenk Aksesuarlar


Happy-Nes, genç ve enerjik marka karakterini tüm tasarımlarına filtresiz bir şekilde yansıtırken fonksiyon ve tasarımı dengeli bir terazide buluşturuyor. İşlevsel aksesuarları kendi renkleriyle benzersiz kılarken telefon askısı modelleri ile modern insanın ihtiyaçlarına fonksiyonel cevaplar öneriyor. Basit şeylerden rengarenk bir mutluluk yaratmayı hedefleyen Happy-Nes, favori renklerinle bezenmiş bir şarj kablosu ile gün içinde yüzünü güldürüyor. Sarının, yeşilin, mavinin, morun ve pembenin en güzel tonlarını buluşturduğu telefon askısı tasarımlarını farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurarak çeşitlendiriyor. Müziğin ritmine kendini bıraktığın anda sana renklerle eşlik eden marka, kulaklıklara da neşeli dokunuşlar yapıyor. 


Günlük Objelere Mutluluk Katan Dokunuş


Renkler ve desenleri kendine has bir yorumla buluşturan marka, günlük objeleri mutlulukla dönüştürüyor. Hayattan kendine küçük mutluluklar devşirmeyi bilenler için rengarenk tasarımlar hazırlayan Happy-Nes, koleksiyonunu telefon aksesuarlarının yanı sıra çanta aksesuarları, terlikler, gözlük ipleri ve tasmalarla genişletiyor. Farklı kategorilerde renkleri mutluluğa dönüştüren Happy-Nes, dokunduğu her objeyi fonksiyon kalıplarından koparıp bir adım öteye taşıyor. Gün boyu renk ve desenlerle sana eşlik eden marka, bu eğlenceli yolculukta patili dostunu da unutmuyor. Koleksiyonuna dahil ettiği renkli tasma modelleri ile köpeğin için de ihtiyaç duyduğun objeleri stilize ediyor. Koleksiyonda kendine yer bulan Happy-Nes boyun ve gezdirme tasmaları, profesyonel denizci halatları kullanılarak ve suya dayanıklı olarak tasarlanıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Happy-Nes koleksiyonu, ailenin tüm üyeleri için rengarenk bir stilin kapılarını aralıyor.