• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
GLOBE

Globe, Hill kardeşler tarafından kaykay ve sörf sporlarından ilham alınarak yaratılan spor markasıdır. Paten, sörf ve kaykayın kendine has ruhunu özel konseptlere dönüştüren marka, inovatif açıdan güçlü, estetik açıdan mükemmel ürün serilerini yaşamın tam kalbine yerleştiriyor. Vakkorama Gadget kategorisinin en nadide parçalarına ev sahipliği yapan Globe, aklını başından alacak yeniliklerle seni sokağın ritmini yaşamaya davet ediyor.


Kendine Has Bir Moda Yarat


Kaykay ve paten tasarımında dünyanın en iyileri arasında yer alan Globe, bu sporların tamamlayıcıları kıyafet ve ayakkabı tasarımlarında da farklı şeyler deniyor. İlk görüşte aşık olacağın ayakkabılara büyüleyici dokular ekleyen tasarımcılar, kaykayla bütünleşen bir tarza hayat veriyor. Hem board üzerinde hem de yürüyüşlerde maksimum konfor yaratan ayakkabılar, doğası gereği tüm ürünlerinde düz tabanın enerjik dokunuşlarını hissettiriyor. Profesyonel sporcuların testlerinden geçirilerek aksiyon tutkunlarına sunulan ürünler, usta ellerden çıktığını kanıtlayan desen ve çizgilerle kaykayın üzerinde bir sanatçıya dönüşmeni sağlıyor. Rahat bir görünümü dikkat çekici detaylarla süsleyen Globe kıyafet koleksiyonu, sportif tarzın özgür ruhunu tüm gerçekliğiyle ürünlere taşıyor. Oversized kalıpların doğallığını giyim ürünlerine aktarmayı başaran marka, rahat ve cool tarzları tek potada eriterek mükemmel hale getiriyor.


Uçuşa Başlamak için Hazırlan


Urban tarzın en organik karakterlerinden biri olan kaykay modelleri, sahip oldukları özel dizayn ve desenleriyle kişisel zevkleri yansıtan objelere ulaşmanı sağlıyor. Dört minik tekerleğin  kontrolünü mükemmelleştiren Blazer, Kılkuyruk, Lazer gibi tasarımlar basit ve zamansız stilin keyfini yaşatıyor. Sokaklarda özgürce hareket etmeyi kolaylaştıran kaykay modelleri, tekerlekler üzerinde aksiyon yaşamak istemeyenlerin yaşam alanlarını dekoratif olarak süsleyen aksesuarlara dönüşüyor. 80'li yılların asi ve agresif tarzına dokunuşlar yapmaktan vazgeçmeyen Globe kaykaylar, tüm tasarımlarında özgürlüğü vurgulayan sanatsal dokulara yer veriyor. Doğadan esinlenen, grafiti sanatından örnekler taşıyan ayrıcalıklı ürünler, kendini ifade etme konusunda genç bir tavır takınıyor.


Bir Yaşam Stili


Film ve belgesellere ilham veren, özgürlük stilini taçlandırarak modern şehir hayatına kafa tutan Globe ürünleri, içindeki asi ruhun canlı kalmasını sağlıyor. Basit bir tarzın asla kolay elde edilmeyeceğini kanıtlayan koleksiyon, en doğal halleriyle sportif anlamda favori ürünler haline geliyor. Farklı kaykay tasarımlarıyla bütünleşen kıyafetler, olmak istediğin karaktere bürünmen konusunda sana yol gösteriyor. Dayanıklı ve fonksiyonel özellikleriyle her ayrıntıyı yaşanılır kılan marka, bu yaklaşımıyla yaratıcı çizgilerini gözler önüne seriyor. Küçük bir ilhamla dünya geneline yayılan bir akım başlatan Globe, çocuksu yanını her zaman yaşatan Vakkorama ile yeni maceralara başlangıç yapıyor.