• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
GLACIAL BOTTLE

Bir şişe ne kadar farklı görünebilir? Glacial Bottle tam da bu sorunun yanıtlarını veriyor. Tek kullanımlık pet şişelerin yerini almak için kişisel zevklerini ifade eden tasarımlara sahip ürünler, doğal kaynakların sürdürülebilir olmasına katkıda bulunuyor. Dünyanın geleceğine dair pozitif bir adım atmak istiyorsan, ikisi bir arada özellikli mataralar Vakkorama farkıyla sana bu şansı sunuyor.


Fonksiyonel Detaylar, Çarpıcı Renkler


Üç katlı paslanmaz çelik malzemenin hayat verdiği Glacial Bottle, klasik matara olgusuna görsel ve kullanışsal açıdan farklı bir boyut kazandırıyor. Su şişesi formuna sahip olan ürün, mataralara özgü kapak sisteminin sunduğu sızdırmazlık güvencesiyle istediğin yerde ve zamanda kullanıma imkan tanıyor. Plastik şişelerin doğada yarattığı tahribatın önlenmesi için geliştirilen ürün koleksiyonu, çevrenin plastik atıklara karşı verdiği mücadeleye destek oluyor. Stilistik bir dış görünüme sahip olan matara, kullanımı yaygınlaştırmak adına ahşap, mermer, metalik ve renklerin hayat verdiği rüya koleksiyonlarını tasarlıyor. Kişisel zevklerini açığa çıkaran özgün desenler, yanında sadece bir matara değil, sana özel bir kişisel eşya bulundurma ayrıcalığı yaratıyor. Tüketim alışkanlığını değiştirmen için gerekli nedeni sağlayan ikonik tarz, uzun süre severek kullanacağın bir ürüne ulaşmana destek oluyor. Senin için vazgeçilmez olmasını istediğin bir Glacial Bottle, her yudumda dünya için yarattığın pozitif katkının hazzını yaşatıyor.


Anılarına Eşlik Eden Tasarım


Tek kullanımlık ürünlerin önlenmesi için geliştirilen Glacial Bottle matara, bu vazifesini gerçekleştirirken kullanıcılarının hayatını da kolaylaştırıyor. Dayanıklı materyallerden elde edilen ve kişiselleştirilebilen gövde tasarımı, iki farklı boyutla yaşamına dahil oluyor. İster sıcak istersen soğuk içeceklerini taşıyabileceğin ürün, neyi ne zaman içmek istediğini sana bırakıyor. Dayanıklı katmanlı gövde tasarımı sıcak içeceklerini 12, soğuk içeceklerini 24 saate kadar muhafaza ediyor. Standart bir pet şişeden daha az yer kaplayan yeni nesil matara, insanlarda yarattığı etkiyle ilgiyi üzerine topluyor. 

Seyahatlerinde çantanda, işe giderken aracında, ofiste çalışırken masanda sana eşlik eden Glacial Bottle, hayatına yepyeni bir aksesuar dahil etmeni sağlıyor. Sağlığın için hiçbir şekilde endişelenmeden güvenle kullanacağın, basit güzelliğin yarattığı çekicilik sayesinde birden fazla çeşidine sahip olmak isteyeceğin yeni tutkun... Hem şişe hem matara olarak kullanabildiğin, tasarımıyla moda ikonu olmaya aday koleksiyonlar, özel bir objeye sahip olmanın verdiği mutluluğu tüm detaylarıyla yaşatıyor. Tek kullanımlık ürün çeşitlerinde yaşayamayacağın güçlü ve dayanıklı dokunun güvenini hisset! Yenilikleri denemeyi teşvik eden Vakkorama, Glacial Bottle koleksiyonuyla kendini ve hayatını güncelleyerek doğal yaşama destek olman konusunda senin yanında.