• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
GENTLEMEN'S HARDWARE

Maceracı ruhların şehirdeki temsilcileri için ürün geliştiren Gentlemen's Hardware, hayata minimalizm felsefesiyle bakan Vakkorama erkeklerine sesleniyor. Kişisel istek ve ihtiyaçlarını özel hale getiren tasarımlarla en basit görünen zevklerini sıra dışı hale getirmek senin elinde. 


Kendi Tarzına Yön Ver


Rutin kalıpları kişiselleştirme amacıyla tasarlanan koleksiyon, içindeki aykırı stili ortaya çıkarıyor. Hayatın hangi tarafını temsil ettiğine bakmadan hazırlanan tasarımlar, yaşam alanınla bütünlük kuran modellere sahip olmanı sağlıyor. Vintage modasına göre kurgulanan ve bu dönemin ışığını yansıtan seriler, şehirli ya da vahşi doğanın ruhuna sahip erkeklere kendilerini özel hissetmeleri konusunda ayrıcalık tanıyor. Centilmenler için hazırlanan manikür, tıraş ve bakım kitleri, defter ve cüzdandan oluşan seyahat setleriyle taşınabilirsin. Ayakkabı cila çantası gibi ürünler, şehir yaşamını tercih eden erkeklere özgün bir tarz katıyor. 

Kişisel zevklerini körükleyerek daha belirgin kılan icatlar, şehrin dışında bir yaşamı tercih eden erkekler için hayatı kolaylaştırıyor. Tek bir çantada toplanabilecek minimal ölçülerdeki ürünler, çok amaçlı ve işlevsel özellikleriyle keşfetmeyi seven yanının ortaya çıkmasını sağlıyor. Çok yönlü olarak hazırlanan ürünler, gerek modern hayatta gerekse doğal yaşam koşullarında küçük sorunlara karşı çözüm buluyor. Çekiç, tornavida ve pense gibi el aletlerini içeren el kiti, ev işlerini kolaylaştıran tamir seti ile kalem, tornavida ve su terazisi olarak kullanılan altılı icatlar, hayatın beklenmeyen sürprizlerine karşı hazırlıklı olmana yardımcı oluyor. 


Özgün, Minimal ve Ayrıcalıklı Ürünler


Gentlemen's Hardware, sadece açık arazi ya da şehir yaşamı için ürünler tasarlamıyor. Koleksiyon ürünleri kendini mutlu hissetmek istediğin her an senin yanında. Özel desenleriyle estetik bir görünüm sunan metal kahve fincanları, içeceklerini soğutmak için hazırlanan özel granit soğutucu taşlar ve çelik mataralar, bir şeyler içmenin bile ne kadar sıra dışı tasarımlarla gerçekleştirilebileceğini sana kanıtlıyor. 

Kendi maceranı oluşturmana destek olan çok amaçlı ürünler, keşfetmek için yeni yollar arayan sevdiklerine de eşsiz birer hediye seçeneği olabilir. Arkadaşlarını bir araya getirebileceğin mini barbekü, hayatta kalma becerini test edeceğin su geçirmez oyun kartları ve zanaatkar ruhu besleyen tamir setleriyle sana ait anları ölümsüzleştirmek elinde. Tüm ürünlerinde sofistike bir tarz yakalayan ve bunu kullanıcılarına aktaran Gentlemen's Hardware, dünyanın zirvesi Everest'ten evinin bahçesine kadar her zaman mükemmel anı vadediyor. Tamamı yenilenebilir özelliklere sahip ürünler ahşap, metal gibi malzemelerin en saf halini yaşamına katıyor. Vakkorama, kendi maceranı başlatman için gerekli olan donanımı sana sunuyor. Seni yansıtan ürünü bul ve harekete geç!