• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
GCDS

Giuliano ve Giordano Calza tarafından 2015'te kurulan İtalyan markası GCDS, sokak modasına yepyeni bir soluk getiriyor. Sokağın dinamik yapısından beslenen marka, gençler için sıra dışı tasarımlar ortaya koyuyor. İtalyan el işçiliği ile şekillenen GCDS kapsül koleksiyonları Vakkorama ayrıcalığı ile beğenine sunuluyor. Çarpıcı çizgisi ile kazaklardan sweatshirt'lere, botlardan aksesuarlara dek zengin bir koleksiyon sunan marka, yaşamın kendisini kocaman bir sahne olarak hayal ediyor ve seni benzersiz performansın için giydiriyor. 


Sahneye Çıkmaya Hazır Mısın?


Gençler için kalabalıktan ayrışan, dinamik ve sıra dışı tasarımlar ortaya koyan GCDS, seni her gün rengarenk bir gösteriye hazırlıyor. Yaşamı kendi renkleriyle boyamaktan korkmayan, stilini ortaya koyarken aşırılıklardan kaçınmayan özgür ruhlu kadın ve erkekler, GCDS koleksiyonu ile tüm gözleri üzerine topluyor. GCDS, renk ve desen kullanımlarındaki sıra dışı tavrıyla seni beklenenden fazlası olmaya, kalıpları kırmaya, görülmeye ve duyulmaya davet ediyor. Sokaklar senin sahnen; koş, şarkı söyle, dans et, dur, kutla, bağır, sokağı kendi renklerine boya! Büyük ve çapıcı grafik baskılar, asimetrik formlar, kontrast renk kullanımları ile GCDS, gardırobunu eğlenceli bir panayır yerine dönüştürüyor. 


Her Gün İçin Sıra Dışı Stiller


GCDS, her gün kullandığın tişört, etek, şort, gömlek gibi parçaları sıra dışı tasarımlara dönüştürüyor. İşlevselliği de tasarımlarında unutmayan marka, çarpıcı görünümlerle öz güvenini tazeliyor. Herkes günlük görünümlerinde etek tercih edebilir ama GCDS kadını, neon renkler ve büyük grafiklerle şekillenmiş etek modelleri sayesinde farkını cesaretle ortaya koyuyor. Kot etek gibi her gün için gardırobunda yer verdiğin parçaları yaptığı dokunuşlarla dönüştüren marka, seni sıradan olana alışmamaya, ses çıkarmaya ve keşfetmeye davet ediyor. Erkekler için de giyim deneyimini dönüştüren GCDS, tasarımlarında iç içe geçmiş desenleri, neon renkleri, grafik baskıları ve sıra dışı formları korkusuzca kullanıyor. Sanattan, sokaktan, moda trendlerinden beslenen marka, kendi özgün estetiğini yaratıyor.


Kapsül Koleksiyonları Keşfet


Sıra dışı çizgisini Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin GCDS; Jurassic Park, Manga, Care Bear ve Hello Kitty iş birliği ile hazırladığı kapsül koleksiyonları ile de fark yaratıyor. Çantadan bota, mayodan sweatshirt'lere farklı kategorilerden parçalar barındıran kapsül koleksiyonlar, sevdiğin karakterleri özgün tasarımlarla gardırobuna taşıyor. Care Bear desenli balıkçı şapka ile sıra dışı tarzını özgürce yansıtabilir, Hello Kitty koleksiyonundaki dökümlü günlük elbiselerle konforlu bir görünüm yakalayabilirsin. Jurassic Park koleksiyonundaki kışkırtıcı mayo ve bikini tasarımları sayesinde plajın en seksi kadını veya erkeği olabilirsin.