• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
100 adet ürün bulundu
GAS

Olağanüstü taşları bir araya getirerek tasarladığı küpe, kolye, bilezik ve daha pek çok aksesuar ile Gas Bijoux, 1969 yılında Fransa'da kurulduğundan beri en dikkat çekici mücevher evlerinden biri olmayı başarıyor. Saint-Tropez plajlarında André Gas tarafından kurulan marka, oğlu Olivier ve kızı Marie'nin de bu maceraya katılmasıyla birlikte çok daha renkli bir hale geliyor. Her zaman daha da parlak ve modern kreasyonlar oluşturan Gas Bijoux, Vakkorama'da seninle buluşuyor. 


Özenli Ellerin Sunduğu Zarafet

Tüm mücevherlerinin usta zanaatkarlar tarafından ince bir işçilikle işlendiği Gas Bijoux tasarımları, el işçiliğinin narin bir yansıması olarak öne çıkıyor. Pürüzsüz ya da dövülmüş altınların, değerli taşlarla birleşmesinden ortaya çıkan görüntü göz kamaştırıyor. Mücevher ayarı, kullanılan emayelerin birleşimi, dokuma ve cilalama gibi çeşitli işlemler ustalık teknikleriyle ortaya konuluyor. Zamansız tasarımları ile zarafetin bir yansıması olan tasarımlarla güçlü bir görüntü elde edebilirsin. Kendi stiline göre uyarlayabileceğin gümüş ya da altın kaplamalarla, değerli taşlara sahip mücevherlerle tüm dikkatleri üzerine çekebilirsin.


Değerli Taşların Büyüleyici Güçleri


Takı takmayı çok daha zevkli bir hale getiren Gas Bijoux, değerli taşlardan ilham alarak parlamanda sana yol gösteriyor. Eşsiz tasarımlarıyla, büyüleyen küpeleriyle seni süslerken aynı zamanda aydınlanman için de yardım ediyor. Delinmiş kulaklara özel tasarımların yanında klipsli modelleriyle de herkesin kendi stiline göre bir küpe bulabilmesine olanak tanıyor. Halka veya kaleci küpeler, kıymetli derilerle ya da otantik tüylerle desteklenerek kulaklarda güçlü bir duruş sunuyor. Mücevher tasarımlarından çok daha fazlasını sunan Gas Bijoux, Gül Kuvars, Ametist ya da Carnelian gibi değerli taşların gizli yanlarını ve iyileştirici güçlerini ortaya çıkarıyor. Kristallerden oluşan tasarımlarıyla özel bir hediye sunan yüzük modelleri güç, uyum ve canlılık vadediyor. 


Kalbine En Yakın Tasarımlar


Gas Bijoux koleksiyonunda öne çıkan kolye tasarımlarıyla yüzünü aydınlatabilirsin. Kolyelerin üzerine özenle yerleştirilen yarı değerli taşlar, otantik tüyler ve alaşımlarla zenginleştirilen kreasyonlarla, günlük stiline güçlü bir görünüm kazandırabilirsin. Kalbine yakın olmak için tasarlanan kolyeler, sunduğu retro dokunuşla da zarif silüetleri ortaya çıkarıyor. Sert taşlarla kaplanırken doğanın yumuşak tonlarını sunan bilezik modelleri ile de her daim baharın canlılığını içinde hissedebilirsin. Çok katmandan oluşan manşetleri, hassas yapıları, deri, gümüş ve değerli taşların birleşimi, ipliklere emdirilmiş ya da sarılmış tasarımlarıyla bilezik modelleri, renkli dünyaların kapılarını aralamana yardımcı oluyor. Göz dolduran tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Gas Bijoux mücevher tasarımlarını Vakkorama ayrıcalıklarıyla keşfet!