• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
FRONT ROW

Front Row, zengin koleksiyonunda sürdürülebilir dikim teknikleri ile rafine ve çağdaş tasarım anlayışını bir araya getiriyor. Roma ve Şangay kökenli iki tasarımcının hayat verdiği marka, bu iki şehrin kültüründen beslenerek tasarımlarını zenginleştiriyor. 2010'da kurulup dünyaya yayılan marka, sezonun trendlerini yenilikçi ve fonksiyonel bir bakış açısı ile yorumlayarak koleksiyonlarına uyarlıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Front Row koleksiyonu, seni günün trendlerini çarpıcı formlarla yansıtmaya davet ediyor. 


Zamanın Ötesinde Tasarımlar


Front Row; kumaş tercihleri, renk kullanımları, kendine has tasarım perspektifi ile günlük görünümlere sıra dışı bir vizyon getiriyor. Güçlü ve fark yaratan parçalara imza atan marka, stili ile gözleri üzerine toplamaktan korkmayan, şehirli, cesur kadına yepyeni bir giyim deneyimi sunuyor. Kadını stili ile kalıplara sokmayan Front Row, her ne tarzı seviyorsan sev, seni bir adım öteye gitmeye davet ediyor. Günlük stilleri tasarım anlayışıyla dönüştüren marka, şık ve modern görünümler yaratırken konforu da ihmal etmiyor. Gün içinde kendini rahat hissedebileceğin, hareket kabiliyetini sınırlamayan fonksiyonel parçalarla sana eşlik ediyor. 


Modayı Hisset


Dokuları tasarımlarına başarılı bir şekilde uyarlayan marka, hazırladığı parçaları fonksiyon bağlamından koparıp hissedilebilir bir moda formu yaratıyor. Pul detayları ile seni eğlenceli bir deneyime davet eden etek ve bluzlarla, saten dokusunun beraberinde getirdiği feminen ve romantik stili Front Row ile keşfetmeye hazır mısın? Farklı materyal kullanımı ile tasarım süreçlerini özgürleştiren marka, dokuları tasarımlarında ustalıkla kullanıyor. Deri, denim, saten, tül, keten ve trikolardan ruhunu okyaşayacak, öz güvenini tazeleyerek duruşunu değiştirecek stiller sunuluyor. Sana yepyeni bir moda deneyimi yaşatan kumaş tercihlerini pullar, baskılar, tüyler ve metal detaylarla zenginleştiren Front Row; seni beklenmedik, özgün ve cesur olmaya davet ediyor. 


Zengin Bir Koleksiyon


Günün koşturmacası içinde stilini cesaretle yansıtırken konforlu olmayı, gecenin ritmini eğlenerek tutarken tüm gözleri üzerine toplamayı sonuna kadar hak ediyorsun. Tüm bu görünümlerinde kadınsı, yenilikçi ve modern dokunuşlar arıyorsan, Front Row'un zengin koleksiyonunu Vakkorama ayrıcalıkları ile keşfedebilirsin. Profesyonel hayatında da severek kullanabileceğin elbise, etek ve bluz modelleri üreten marka, sıradan olana tasarımlarında alan tanımıyor. Her parçada seni yansıtan görünümleri ile marka, daha fazlasını arzulayan kadınlar için benzersiz seçenekler sunuyor. Partinin en eğlenceli anında sana eşlik edecek, keyifli buluşmalarda seni rahat hissettirecek zengin koleksiyonu ile Front Row, yepyeni bir giyim deneyimi vadediyor.