• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
32 adet ürün bulundu
FRNCH

Modada Fransız ekolünü seviyor ve tasarımlarını takip ediyorsan, Paris esintilerini stiline taşımak istiyorsan ve ekose desenlerin güçlü karakteristiğine hayransan sen bir Frnch kadınısın. Frnch şimdi senin için Vakkorama'da!


Frnch Ekibini Bir Araya Getiren Hayranlık


Frnch, 2013 yılında Franck ve Chloe'nin ortaklığıyla Paris'te kuruluyor. Onları yan yana getirip birlikte bir marka yaratmalarına sebep olan şey ise Fransa'ya ve özellikle Paris'e olan hayranlıkları. Bu yüzden ekiplerini kurmaya başladıklarında aynı hayranlığı taşıyan tasarımcıları ve terzileri bir araya getirmeye çalışıyorlar. Çünkü hayallerindeki giysilerin, marka karakterinin ancak bu ortak paydayla oluşacağına inanıyor ve sonunda da bu hayali gerçekleştirmeyi başarıyorlar. Romantik tasarımlarıyla kısa sürede dikkat çeken Frnch, bugün çoğunluğu Avrupa ülkeleri olmak üzere toplam 40 ülkede satışa sunulan ve yoluna hiç hız kesmeden devam eden bir marka haline geliyor. Frnch ekibinin bir diğer ortak noktası ise çevre kirliliği ve doğa bilinci. Ekip karbon ayak izlerini azaltmak ve daha az atık üretmek için birçok yeni fikir geliştirmeye çalışıyor. Etik ve ahlaki kuralların her şeyin üstünde olduğuna inanıyor ve iş birliği yaptıkları firmaların da aynı farkındalığa sahip olmasına dikkat ediyorlar. 


Kadınlar İçin Çarpıcı Bir Stil


Frnch, her mevsim baştan aşağı yenilediği koleksiyonlarıyla kadınlar için eksiksiz bir gardırop sunuyor. Paris şehrinin romantik silüetinden ve Parisli kadınların zarafetinden ilham alarak çağdaş tasarımlar oluşturuyor. Efemine görünüşü biraz da erkeksi bir tarzla harmanlayarak giysilerde fazlasıyla cesur ve derin bir imaj yaratıyor. Zaten bu imaj Paris kültürünü ve varoluş biçimini fazlasıyla ifade ediyor ve bu kültür Frnch tasarımları sayesinde moda dünyasında kendine yer bulmayı başarıyor. Rafine kumaşları ve sofistike detayları yan yana getirerek zamansız tasarımlar sunan Frnch, koleksiyonlarının tamamında vintage dokunuşları, renk oyunlarını, keskin çizgileri ve canlı baskıları kullanmayı seviyor. Frnch koleksiyonlarına göz atmak Seine Nehri'nin kıyısında romantik bir yürüyüşe çıkmaya benziyor. Bazen de sanat galerileriyle meşhur Saint Germain'de bir kahve molasındaymış gibi hissettiriyor. Ancak bu hislerin hiçbiri tesadüfen gelişmiyor. Çünkü Frnch tasarımcıları, her koleksiyon hazırlığından önce Paris'in farklı bir bölgesine odaklanıyor ve orada gördükleri manzarayı, hissettikleri ruhu giysilere yansıtmaya çalışıyor. Bu sebeple kimi moda tutkunu Frnch tasarımlarına yalnızca bir giysi gibi değil, kıymetli bir koleksiyon ürünü gibi yaklaşıyor. Çünkü her sezon gardıroplara yepyeni bir Paris panoraması geliyor ve Frnch, bütünlüklü bir Paris manzarası yaratma yolunda emin adımlarla ilerliyor.