• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
42 adet ürün bulundu
FREE PEOPLE

1970’lerde Dick Hayne, West Philadelphia’da, Free People adlı küçücük dükkanını açtığında, muhtemelen bir yaşam tarzını tetiklediğini henüz bilmiyordu. Bohem stiliyle dikkat çeken markanın inanılmaz çeşitlilikteki kıyafetleri zeki, yaratıcı ve özgür ruhlu genç kadınları zaman içinde tam kalbinden yakaladı. Her sezon takipçilerine ilham veren tematik koleksiyonlarla yola çıkan Free People’ın festival kıyafetlerine, işlemeli bomber ceketlerine, İngiliz nostaljisini yansıtan maxi elbiselerine ve yaşam enerjisine bayılacaksınız.


Hayallerinden İlham Al


Başkalarına benzemeyen, sadece kendi düşüncelerinden ilham alan Free People, farklılıkların bir araya geldiği ürünlere hayat veriyor. Umursamaz ve aykırı tarzın şekillendirdiği tasarımlarla, renklerin ve desenlerin dünyasına bir yolculuğa çıkabilirsin. Nasıl görüneceğini önemsemeden anlık kararlara göre kıyafet seçenlerin rüyalarını yansıtan tasarımlar, doğallığın zarafetini ortaya çıkarıyor. Keşfedilmek için uğraştırmayan, etkisini kuralsız duruşundan alan bohem tavır, sakin ve asi tarzları bir araya getiriyor.

Sırt dekoltesinin yeniden canlandığı maksi elbiseler, zamanı tersine çeviren İspanyol paça jean pantolonlar, hippilerin kutsal dönemleri 70'li yıllara rengarenk yolculuklar yapmana imkan tanıyor. Kendi felsefesini yansıtan dokunuşları tüm koleksiyonunda hissettiren Free People, taşıdığı hippi mirasını ayakkabılardan aksesuarlara kadar her nesnede cesurca kullanıyor. Gardırobunda hafife alınmayacak bir etki bırakan ürünler, göz alıcı görünmek için podyumlarda yürümen gerekmediğini kanıtlıyor. Tarzından ödün vermeden konforlu ve rahat giyinmenin anahtarı, dantel ve püsküllerin dünyasından geçiyor. 


Tutkulu Kadınların Seçimi


Hayatın bir enerji olduğuna inanan, hareket etmekten vazgeçmeyen freestyle tarzı koleksiyon, bedenini özgür bırakan esnek ürünlerle tanıştırıyor. Karma bir anlayıştan doğan Free People, sportif modellerde kullandığı yalın çizgilerin aksine günlük giyim tarzında ışıltılı ve parlak desenlerden oluşan seçkiler sunuyor. Hayatın kurallarla çizilen sınırlarına isyan eden çizgiler, klasik stil yerine volanlı şapkalar, rengarenk saç bantları ve tutkunu olunan takıların dinamik hakimiyetini başlatıyor. Bohem tarzı tematik olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzına dönüştüren Free People, sokak stilinin en gözde akımını yeniden ikon haline dönüştürüyor. Her zaman modanın aykırı çocuğu olarak anılan ve kendine özgü bakış açısıyla bu yaklaşımı sürdüren bohem stil, doğallığıyla seni sarmalıyor.

Farklı mevsimlere ait dokuları zamansız sezonlarda kullanan, bu anlayışı şık ve eğlenceli hale getiren tasarımlar alışılmışın dışına çıkmana destek oluyor. Geçmişten çıkıp gelen vintage ruhu, günümüz çizgileriyle sentezleyen marka, ortaya göz alıcı formların çıkmasını sağlıyor. Koleksiyon, dünyayı çiçek çocuklarının gözünden yaşaman, güzelliğin doğallıkta olduğuna inanman için sana nedenler sunuyor. Free People, kendisiyle ve insanlarla barışık bir dönemi temsil edip kıyafetlerini bu anlayışla tasarlayarak ürünlerindeki mutlu etkiyi sana hissettiriyor. Vakkorama'nın zengin seçkisini benzersiz detaylarıyla taçlandıran Free People, hayatın farklı taraflarına dokunmanı sağlıyor.