• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
Filtre
FİLTRE
46 adet ürün bulundu
FRED MELO

Kurulduğu 1982 yılından beri İtalyan stilini günlük giyimin bir parçası haline getiren Fred Mello, koleksiyonlarında rahat çizgileri ön plana çıkarıyor. Tasarımları detaylara boğmadan, doğrudan işlevsel özellikleri açığa çıkaran modeller, stil oyununda aradığın kullanışlı alternatiflere sahip olmanı sağlıyor. Ofis giyiminden plaj giyimine kadar seçkin bir yelpazede tasarımlara hayat veren Fred Mello, Vakkorama ayrıcalıklarıyla seni bekliyor.


İtalyan Şıklığına Katıl


Jean pantolon ve t-shirt modelleriyle günlük yaşam için istenilen detaylara yön veren Fred Mello, fantastik blazer ceketler ve göz alıcı yelek tasarımlarıyla ofis stiline canlılık katıyor. İtalyan tarzını mükemmel şekilde içselleştiren, renkli düğme detaylarıyla hareket kazanan ceket modelleri, farklı kıyafetlerle takımlanabilen anahtar birer parçaya dönüşüyor. Slim fit gömlek ya da polo yaka bir t-shirt ile sportif bir şıklık yaratan ceketler, klasik görünümü konforlu özelliklerle desteklemek istediğin anlarda hayatı kolaylaştırıyor. İlkbahar ve yaz aylarında cekete alternatif olarak kullanabileceğin kruvaze yakalı yelek modelleri, gömlek ve sweatshirt'ler ile yaratıcı dokuları bir araya getirmene imkan tanıyor. 


Yalın Çizgilerin Sportif Dansı


Dinamik ve yalın çizgileri, etkileyici hale getiren Fred Mello koleksiyonu, ilkbahar ve yaz aylarının enerjik kıpırtılarını kullanıcısına yaşatıyor. Farklı tarzları bir araya getirerek giyim tercihlerine göre alternatifler sunan kıyafetler, her üründe farklı bir moda geçiş yapmanı sağlıyor. Bir üründe çiçek ve palmiye desenleriyle Hawaii adalarının stilini yaşarken bir diğerinde modası asla geçmeyen elegan stile vurgu yapan sofistike ürünlere sahip olabilirsin. Şort ve jean pantolonlarla dilediğin gibi takımlayabileceğin kapüşonlu sweatshirt'ler ve baskılı t-shirt'ler, zıt çizgileri kullanarak umursamaz bir tavır yaratmanı sağlıyor. Kontrast blokların çarpıcılığı, canlı renk geçişlerinin ilgi uyandıran görünümü, kendine ait tarz oluşturman için gerekli itici gücü açığa çıkarıyor.


Dinamik Bir Hikayenin Başlangıcı


Rahatlığın dokunuşlarıyla kendini özel hissedeceğin bir koleksiyon hazırlayan Fred Mello, zıt çizgilerden ikon yaratma konusunda sana özel ipuçları veriyor. Kısa yaka detaylı deri ceket ve kargo pantolonun birleşiminden ortaya çıkan asi duruş gibi onlarca farklı takımlama seçeneği, sezon şıklığını destekleyen ürünlerde gerçeğe dönüşüyor. Evlerden plajlara taşan başarılı çizgiler, günlük yaşamın her anında sana ait bir iz bırakıyor. Aksesuarlara gerek duymadan kendi dokularıyla etkisini yaşatan, renk seçimleriyle gücünü hissettiren modeller, koleksiyonun sunduğu ayrıcalıklı hayatı nesnel hale getiriyor. Modern kalıpları göz alıcı tasarımlara dönüştüren Fred Mello, kıyafet tercihlerinde kusursuz olmanın peşinde koşanları Vakkorama koleksiyonuna davet ediyor.