• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
FRAME

2012'de kurulan Los Angeles ve Londra merkezli giyim markası olan Frame, kaliteli Amerikan üretim mirasını, Avrupa estetik anlayışı ile bir arada sunuyor. Marka, koleksiyonlarında 1970'lerin stil ikonları ile şekillenmiş Fransız günlük görünümlerinden ilham alıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Frame, yılda dört kez çıkardığı koleksiyonlar ile moda endüstrisini kendi çizgisi ile zenginleştiriyor.


Rahat ve Şık Günlük Görünümler


Fransız günlük görünümlerinden ilhamla şekillenen Frame tasarımları, gösterişten uzak, yalın çizgileri ile dikkat çekiyor. Marka, günlük kullanımlar için hareket kabiliyetini kısıtlamayan, stilinle olduğu kadar bedeninle de uyum içinde tasarımlar hazırlıyor. Yalın ve işlevsel tasarımlarını kullandığı renk paleti ile de destekleyen marka, modern kadın ve erkekler için pratik, konforlu ve kaliteli bir moda deneyimi sunuyor. Koleksiyonda kendine genişçe yer bulan kot pantolonlar, farklı renk ve kalıp alternatifleriyle her vücut tipi ve giyim stili için bir seçenek sunuyor. Renkli gömlekler, baskılı tişörtler ve şık bluzlarla bir arada kullanarak farklı görünümler yaratabileceğin kot pantolonlar, gün boyu macerana eşlik edebilecek rahatlık ve kalite ile tasarlanıyor. 


Dokular ve Renkler Arasında Kaybolmaya Hazır Ol


Kullandığı zengin renk paleti ile günlük görünümlere dinamizm katan Frame, seni renkler ve dokular arasında kaybolmaya davet ediyor. Marka, dolabında mutlaka bulunması gereken bisiklet yaka dökümlü tişörtlerden sonsuz sayıda görünüm yaratabileceğin kot pantolonlara kadar tüm kategorilerde geniş renk seçenekleri sunuyor. Natürel görünümler için toprak tonları, yalın ve şık stilleri tamamlayan siyah parçalar, enerjik ve dinamik hissettiren sarı, yeşil ve pembe tasarımlar Frame koleksiyonunda keşfedilmeyi bekliyor. Farklı renkleri tasarımlarına başarıyla uyarlayan marka dokularla da harikalar yaratıyor. Denim, deri, keten, saten ve triko gibi dokuları benzersiz formlarda sunan marka, senin için modayı hissedilebilir kılıyor. Frame, kadifenin güvende hissettiren yumuşaklığı, satenin verdiği feminen his, denimin zamansız şıklığı ile günlük stilleri dönüştürüyor. 


Dört Mevsim Şıklık


Marka, her yıl beğenine sunduğu dört koleksiyonu ile her mevsim şıklık ve rahatlığın kapılarını aralıyor. 70'lerin stil ikonlarından izler taşıyan tasarımlar yaz, kış ve bahar aylarının günlük görünümlerinde Frame çizgisini yansıtıyor. Geniş ürün yelpazesi ile marka seni baharla çiçek açan ağaçları selamlamaya, ilk kar sevincini paylaşmaya, güneşin sonsuz enerjisini içinde hissetmeye davet ediyor. Soğuk kış aylarına eşlik eden renkli kapüşonlular ve rahat kazaklardan yazın vazgeçilmezi kot şortlara kadar pek çok parça Frame koleksiyonunda seni bekliyor. Bu zengin koleksiyonu Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebilir, kalite ve şıklık keyfini her mevsim doyasıya yaşayabilirsin.