• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
FLOWER MOUNTAIN

Çin’in ünlü tasarımcılarından Yang Chao ve Japon ayakkabı tasarımcısı Keisuke Ota’nın 2015 yılında ortaklaşa yarattığı Flower Mountain markası, iki usta sanatçının hayranlık duyulan ayakkabı koleksiyonlarından oluşuyor. Doğa döngülerinden ilham alan tasarımcılar, ayakkabılarında kullandıkları ilginç materyaller ile en az tasarımları kadar dikkat çekiyor. Stiline cool bir şıklık katmak ve aynı zamanda konforu da yaşamak istiyorsan, bu özel koleksiyonu Vakkorama ayrıcalığıyla keşfedebilirsin.


Doğayı Özgür Adımlarla Keşfet


Doğada trekking yaparken, uzun yürüyüşler ya da çılgın alışverişlerde ayağında yokmuş gibi hafif ve esnek ayakkabılar, sana istediğin özgür adımları veriyor. Flower Mountain marka ayakkabı modelleri, bu özgürlük için en iyi kalite deri malzeme ve geleneksel Japon tuvali kumaşlarından üretiliyor. Sadece dış tasarımda değil, ayakkabıların iç bölümü de deri ile kaplanırken iç astarda ise mantar kullanılıyor. Doğal bir mineral bileşiği olan mantar, astar ve içte kullanılan deri gerekli hijyenik koşulları sağlamak için mükemmel bir çözüm oluyor. Kaymaz tabanlar kusursuz bir yürüyüş için son noktayı koyuyor. İster doğada ister sokakta, Flower Mountain ayakkabı seçkisi seni konforda en üst noktaya taşıyor.


Çekici Tasarımlar, Yaratıcı Fikirler


İki ayakkabı tutkunu tasarımcının malzemede kullandığı yaratıcılık, tasarımda da sınırsız bir hayal dünyası ile bütünleşiyor. Flower Mountain ayakkabı koleksiyonu içerisinde doğanın naifliğini evrensel bir dil ile hikayeleştiren çekici tasarımlar seni bekliyor. Flower Mountain seçkisindeki tasarım harikası birbirinden güzel ayakkabı modelleri, özgür ruhunu ortaya çıkarmanı ve şıklığını konuşturmanı sağlıyor. İnsanın kendini özgür ve rahat hissetmesi için yolunda ilerleyen Flower Mountain, yaratıcı fikirleri nadide eserlerine uygulayarak kullanıcılarını gündelik hayat içerisinde daha enerjik hale getirecek çalışmalara imza atıyor. Sen de istediğin modellere göz at, sana en yakın gelen çarpıcı tasarımı seç ve kendi stilinin hikayesini yarat!