• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
FIESTAS GUIRCA

Festival, etkinlik ve konsept partiler için aksesuar ve kostüm üretimi konusunda uzmanlaşmış bir marka olan Fiestas Guirca, 1980 yılından bu yana eğlenceli ve neşeli ürünleri ile hayata renk katıyor. Barselona’da kurulan marka, renkli ürünleri ile dünyanın birçok ülkesindeki festivallere ve etkinliklere konuk oluyor. Bu neşe dolu dünyanın arkasında ise başarılı tasarımcılardan ve grafikerlerden oluşan büyük bir ekip yer alıyor. Eğlenceli bir dünya yaratmak için her kullanıcının ihtiyacına yönelik birçok aksesuar ve kostüm sunan Fiestas Guirca ile sen de sıra dışı bir partiye imza atarak etrafındakileri şaşırtabilirsin.


Kostümünü Seç, Eğlenceye Katıl


Hayal gücü yüksek ekibi sayesinde hem parti malzemeleri hem de kostümler konusunda oldukça yaratıcı ürünler tasarlayan Fiestas Guirca, özellikle Cadılar Bayramı ve yeni yıla özgü ürünleri ile dikkat çekiyor. Cadılar Bayramı’nda en korkutucu yüzü ile kullanıcılarının karşısına çıkan marka, yeni yıl döneminde ise tüm iyi niyeti ile kullanıcılarına iyi bir yıl dileyen rengarenk seçenekler sunuyor. Ürün çeşitliliği ile herkesin eğlence anlayışına uygun ürünler bulabileceği bu farklı dünya, hayallerindeki partiyi gerçekleştirmen için senin de her zaman yanında…

Hemen hemen her yaş grubuna uygun kaliteli ürünler sunan renkli marka, dinozor, palyaço, prenses, Süpermen, Alaaddin ve Ninja gibi kostümleri ile çocukların çok sevdikleri karakterlere bürünmelerini sağlıyor. Yetişkinler için ise pilot, medyum, kovboy, kedi kadın ve zombi gibi kostümler ve maskeler sunan Fiestas Guirca, kullanıcılarının dünyanın en eğlenceli ve özel günlerine imza atması için tüm hayal gücünü kullanarak oldukça ilginç ürünler tasarlıyor. Sen de bu kostümler arasından ruhuna uygun olanı seçip keyif dolu dakikalar geçirebilirsin.


Aradığın Tüm Parti Aksesuarları Burada


Aksesuar üretmek konusundaki ilkesi farklı ve ilgi çekici olmak olan Fiestas Guirca, yenilikçi ürünler tasarlayarak etkinliklerdeki yerini alıyor. Aksesuar tasarımında da başarılı işler çıkaran marka, seni geniş bir ürün yelpazesiyle karşı karşıya bırakıyor. Sana kalan tek şey, partinin konseptine karar vermek! Markanın aksesuar vitrininde ilgi gören ürünlerinin başında Cadılar Bayramı için özel olarak tasarladığı şapka, eldiven ve bal kabağı konseptli lamba ürünleri geliyor. Diğer parti ve etkinliklere yönelik ürünleriyle de beğeni toplayan Fiestas Guirca ile sen de arkadaşlarınla birlikte doyasıya eğleneceğin bir partinin tadını çıkarabilirsin. Sen de Fiestas Guirca’nın neşeli ve renkli yüzüyle bir an önce tanışmak için Vakkorama’yı ziyaret et!