• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
ESSENTIEL ANTWERP

Grafik çiçek baskılar ve göz alıcı canlı renkler ile kusursuz bir koleksiyon sunan Essentiel Antwerp Belçikalı bir marka. Minimal kesimleri dinamik baskı ve stiller ile bir araya getiren marka kısa zamanda hızla büyüyerek moda dünyasında önemli bir yere sahip oldu. Markanın tutkusunu ve pozitif enerjisini en ince ayrıntılarda bile görebileceğin koleksiyonlar stilini yukarı taşıyacak.


Renk ve Desenlerin Ahenkli Dansı


Renk ve desenlerin dansına eşlik etmek ister misin? O zaman Essential Antwerp tasarımları tam sana göre! Göz alıcı renk ve desenlerin oluşturduğu kusursuz koleksiyon ruhunu canlandırıyor. Şık kumaş pantolonlar ile başlayan karizmatik duruşun eşofman altı ile devam ediyor. Renkli yün kazaklar ile bir araya gelen markanın pantolonları spor şık bir stilin anahtarını sunuyor. Sezonun canlı renkleri, cesur görüntüne dinamizm katarken aksesuarlar ile de gecenin yıldızı sen olabilirsin. Özgürlüğün doruklarında esen rüzgarın seni savurmasını istiyorsan, Essential Antwerp tasarımlarını seçebilirsin. Renk ve dokunun eşsiz uyumu, Essential Antwerp çantalarında vücut buluyor. Takımlamalarına kendine özel dokunuşunu Essential Antwerp çantaları ile yapabilirsin. 

   

Etekler Çiçek Açıyor


Grafik çiçek baskıların hayat bulduğu Essential Antwerp etek tasarımları, bahar rüzgarı eşliğinde salınarak dikkat çekiyor. Kusursuz şıklık sunan etek ve elbise tasarımları, stiline cool bir hava katarken konforunu da göz ardı etmiyor. Görünümüne dinamizm katan büzgü ve fırfırlar, etek ve elbise tasarımlarının kalbini oluşturuyor. Stilini güncellemene sebep olan tasarımlar, topuklu bot ve aksesuarlar ile bir araya geldiğinde bakışları üzerine çekiyor. Sen de güneş gibi parlamak ister misin? Yaz sezonunun stil daveti ışıltılı etekler ile başlıyor. Ayın ışığını model alan payetli etek tasarımları, seni gecenin yıldızı olarak sahneye taşıyor. Basic t-shirt ya da salaş gömlekler ile dans eden etek modelleri, gece şıklığına parlaklık katıyor.     

   

Enerjini Yükselten Minimal Tasarımlar 


Minimal kesimlerin doğru adresi Essential Antwerp tasarımları! Markanın pozitif enerjisini hissetmeye ne dersin? Moda tutkusunun ince detaylarda saklı olduğu Essential Antwerp tasarımları seni baştan çıkarmaya hazır. Yeni sezon yeni bir tarz demek! Küpe ve kolye tasarımlarının takımlamalarına eşlik ettiği "yeni bir sen" için her şey seninle! İlhamını bahar çiçeklerinden alan Essential Antwerp koleksiyonu, zamansız ve modern çizgiler ile seni yeniden yaratıyor. Sınırsız çeştiliği ile göz kamaştıran koleksiyon, cool bir stilin garantisini veriyor. Spordan iş hayatına kadar devam ettirebildiğin şıklık, güçlü karakterinin detaylarını sergiliyor. Kontrast çizgiler tutkulu ve cesur kadınların Essential Antwerp seçimlerinde hayat buluyor. Ayrıcalıklı fiyatları ile Vakkorama'da yer alan Essential Antwerp tasarımları kendini güçlü hissetmeni sağlıyor.