• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
ELECTRIC

Güney ‌‌Kaliforniya'nın güneşli kumsallarından, ‌snowboard ve sörf gibi aktif yaşam kültüründen esinlenilerek tasarlanmış ‌ELECTRIC gözlükler, ‌Vakkorama'da seni bekliyor. Sportif duruşuna kreatif çizgilerle ‌ikonik bir kimlik kazandıran marka, ‌Kaliforniya merkezli bir ‌modaevi olmakla birlikte, koleksiyon ‌İtalya'daki en iyi fabrikalarda hazır hale getiriliyor. Ayrıcalıklı ve özgün materyaller ile tasarlanan gözlükler, doğanın naif döngüsüne saygı duruşunda bulunan detaylarıyla göz dolduruyor. Farklı stillerin bir araya getirildiği tasarımlarda, ‌natürel malzemelerin son teknolojilerle harmanlanmasıyla ortaya çıkan yenilikçi çizgiler dikkat çekiyor. Sen de bu ayrıcalıklı formlarda tasarlanmış gözlükleri kendi stilinle bütünleştirebilir ve içindeki maceracıyı heyecan dolu bir serüvene davet edebilirsin.


Farklı Tarzları Keşfet


Gerçek renk algısı ve maksimum ‌UV koruması özellikleriyle tasarlanan gözlüklerle tarzını bir adım öne çıkar! ‌Minimalist bir tasarımda görebileceğin tüm özgür ve çarpıcı detayları, ‌ELECTRIC tasarımı gözlüklerde bulabilirsin. %99.9 gibi güçlü bir oranda parlama azaltıcı özelliğine sahip güneş gözlüğü modelleriyle, bol güneşli havalarda görüş açının sonsuzluğunu keşfet! Dayanıklı ve kusursuz tasarıma sahip gözlük camları, çizilmeye karşı maksimum direnç gösteriyor. Hareketli ve dinamik şehir yaşamında, dayanıklılığıyla da stiliyle olduğu kadar seni destekleyecek tasarımlarla, heyecan dolu sportif aktivitelere kolayca dahil olabilirsin. Bisiklet, kaykay, ‌snowboard gibi hareketli eğlencelere, stilini yansıtacak gözlüklerinle iz bırakabilirsin.


Kusursuz Çerçeve Tasarımları


Yalın ve ‌minimalist duruşa sahip ‌ELECTRIC gözlük tasarımları, tarzını yenilemen ve yepyeni bir stil elde etmen için sana avantaj sağlıyor. Yüzüne kusursuzca oturan ısı ‌temperli asetat çerçeveler, göz çevrene de gözlerine olduğu kadar iyi bakıyor. Rahat ve kullanışlı tasarımını hafif materyal özelliğinden alan çerçeveler, yüzüne karizmatik ve genç bir görünüm kazandırıyor. Genç profesyonellerin ve şehirli modern kadınların ‌cool duruşunu destekleyen gözlük tasarımlarında, siyah, kahverengi ve birçok farklı renkte materyal seçeneğine yer veriliyor. Su itici ve kir tutmayan özelliklerle tasarlanan güneş gözlükleri, sana yaz sezonunda deniz ve havuz aktivitelerinin tadını özgürce çıkarma fırsatı sunuyor. Sen de mayo, şort ve terlik seçimlerini ‌‌Vakkorama'nın senin için hazırladığı koleksiyonlarda bulabilir ve şık tercihleri ‌ELECTRIC imzalı güneş gözlükleriyle takımlayabilirsin.


Farklı Konseptlere Uygun Seçimler


Göz alıcı tasarımlarıyla stiline güçlü bir vurgu yapan ‌ELECTRIC gözlükler, sadece yaz sezonunun coşkusuna ilham kaynağı olmuyor. ‌Outdoor sportif aktivitelerde ihtiyacın olan hız, heyecan ve serüven tutkusunu kamçılayan tasarımlar da koleksiyonlarda yerini alıyor. Kayak, dağcılık, ‌‌snowboard, yatçılık gibi birçok sportif aktiviteye işlevsel özellikleriyle dahil olan gözlükler, stilini ve içindeki enerjiyi gerçek bir güce dönüştürmeyi başarıyor. Sen de şık tasarımlara ve orijinal tarza sahip modeller arasından kendin için en güzel seçimleri yapabilir, ‌ELECTRIC gözlüklerin özgün duruşuyla farkını her an ortaya koyabilirsin.