• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
50 adet ürün bulundu
DSTREZZED

2010 yılında Hollanda'da kurulan Dstrezzed, Amsterdam'dan ve geçmiş dönemin izlerinden ilhamla modern dönemin centilmenleri için zengin bir koleksiyon hazırlıyor. Yarattığı parçalarla cool, ağırbaşlı, stil sahibi Dstrezzed erkeğini güne hazırlayan marka, tasarımlarında detaylara, rahatlığa ve işlevselliğe odaklanıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Dstrezzed koleksiyonu, seni gösterişsiz şıklığın konforuna davet ediyor. 


Gelenekten İlhamla Geleceğe Uzanan Tasarımlar


Dstrezzed, geçmişten aldığı ilhamı yenilikçi bir moda anlayışıyla yorumlayarak modern centilmenlerin gardıroplarında kendine yer açmayı başarıyor. Geçmişten bugüne klasikleşen kalıpları, bugünün ihtiyaçları ve moda anlayışı ile uyarlayan marka, lüks vintage bir stil yaratıyor. Dönemsel etkileri modernize ederek çağdaş bir koleksiyon hazırlayan Dstrezzed, genç ve zamanın ruhunu yakalayan görünümlere imza atıyor. Yelek, pantolon, gömlek, tişört ve daha birçok parçada geçmişle bağlarını hissettiren Dstrezzed, parçaları yeniden yorumlayarak modern centilmenler için retro ruhunu yaşatıyor. 


Her Erkeğin Gardırobunda Olması Gereken Parçalar


Konfor ve işlevselliği tasarımlarının ayrılmaz birer parçası haline getiren marka, her gün için rahat, şık ve yalın stiller sunuyor. Profesyonel hayatında, tatilde, sosyalleşirken kullanabileceğin, gardırobunda olmasını istediğin parçaları kaliteli malzeme ve özenli işçilikle bir araya getiriyor. Zamanın ruhunu yakalayan bu yalın tasarımlar senin için zahmetsiz şıklığın kapılarını aralıyor. Farklı renk ve kalıplarda beğenine sunulan chino pantolonları, şık bir gömlekle bir araya getirerek smart casual görünümler yakalayabilir, klasik bisiklet yaka tişörtlerle kullanarak daha sportif bir stil yaratabilirsin. Dstrezzed'in özenli işçiliği ile hazırlanmış V yaka ya da bisiklet yaka tişörtlerden farklı renklerde edinerek günlük görünümlerine hareket katabilirsin. Premium materyaller kullanılarak ustalıkla hazırlanan bu olmazsa olmaz parçaları ayakkabı seçimlerinle zenginleştirerek modern centilmen stilini cesurca yansıtabilirsin. 


Modern Centilmen İçin Eşsiz Seçimler


Modern centilmenler için lüks vintage çizgisini tasarımlarına taşıyan Dstrezzed, 21. yüzyıl erkek modasında iz bırakmayı hedefliyor. Klasik renk paletlerini modernize edilmiş formlara uyarlayan marka, konfor ve pratikliği klasiğin çekiciliği ile bir arada sunuyor. Fonksiyon ve formun iç içe geçtiği tasarımlar gösterişten uzak, ağırbaşlı ve modern görünümleri mükemmel bir estetikle tamamlıyor. Her gün için rahat ve şık bir parçaya ulaşabileceğin Dstrezzed koleksiyonunu Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebilir, premium şıklığın keyfini çıkabilirsin. Kargo pantolonlarla bir arada kullanacağın baskılı tişörtleri hafta sonu görünümlerin için değerlendirebilir, keten pantolonları polo yaka tişörtlerle tamamlayarak modernize edilmiş klasik stilinle dikkatleri üzerine çekebilirsin. Renk ve desenleri kullanmaktan hoşlanıyorsan çizgili, kareli ve çiçek motifli parçalara şans vererek daha hareketli bir stil yaratabilirsin.