• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
DP69

İtalyan stilinin usta işçiliğini kusursuz bir konsept ile görünür kılan Dp69 Eyewear, eşsiz gözlük modelleri ile yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Optik gözlük ya da güneş gözlüğü modelleri için yanında olan bu özel konsept, 2014 yılından bu yana dünyanın dört bir yanında büyük ilgi görüyor. Canlı ve renkli bir ruh hali sana göreyse Dp69 Eyewear ürünleri, senin için çok özel tasarımlar sunuyor. Keşfetmek istersen markanın ürünleri Vakkorama ayrıcalığıyla seni bekliyor.


Her Stile Uygun Gözlük Modelleri


2014 yılında İtalya merkezli olarak faaliyete geçen marka, temel olarak geleneksel el işçiliğinin gücüne ve estetiğine dayanıyor. Markanın koleksiyonlarında farklı stillere ve farklı ihtiyaçlara uygun çok fazla model yer aldığı için, herkes kendi zevkine uygun bir gözlük mutlaka buluyor. Çok yönlü olarak tasarlanan ve farklı tarzlara adapte edilebilen Dp69 Eyewear ürünleri, işlevsellik ve yüksek estetiği bir arada isteyenlerin büyük beğenisini topluyor. Gözlük modelini stilini bir parçası yapmak ve yeni bir tarz oluşturmak istiyorsan, başvurman gereken ilk adres Dp69 Eyewear olabilir.


Üstün İşçilik, Yüksek Kaliteli Malzeme


Markanın tamamen el işçiliği ile oldukça hassas ve özenli biçimde üretilen modelleri, üst kalite bir seri oluşturuyor ve büyük ilgi görüyor. Geleneksel el işçiliği normlarını yenilikçi teknolojiler ile buluşturan marka, üretimde kullandığı malzemeleri de büyük bir özenle seçiyor. Polarize ve organik polikarbon malzemeyi yoğun olarak tercih eden marka, şık ve sağlıklı tasarımlar sunuyor. Çerçeve üretiminde tamamen antialerjik yapıdaki materyaller kullanılıyor. Gözlüklerde kullanılan camların UV ışınlarını %100 oranında önleme özelliği bulunuyor.


Kusursuz Optik Gözlük Tasarımları


İster ince çerçeveleri istersen kalın renkli modelleri tercih et, Dp69 Eyewear ürünleri sayısız tasarım seçeneğiyle seni bekliyor. Sadece çerçevelerde değil, yüksek kaliteli güneş gözlüğü camlarında da pek çok renk seçeneği bulunuyor. İnce metalik çerçeveler kadar kalın ve renkli kemik çerçeve modelleri de şık tasarımlar sunarken markanın kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış modelleri yanında unisex ürünleri de tercih edilebiliyor. Benzer ürün zenginliği dinamik ve hareketli tasarımların ön plana çıktığı optik gözlük modellerinde de görülüyor. Farklı çizgiler sunan pek çok koleksiyon tasarlayan marka, “Made in Italy” ürünleriyle kalitenin ve şıklığın adresi oluyor. Yeni bir güneş gözlüğü almak ya da gözlük çerçeveni değiştirmek istiyorsan tam zamanı. Vakkorama ayrıcalığıyla Dp69 Eyewear modellerini ayrıntılı olarak inceleyebilir ve özgür seçiminde kendine has stilini tamamlayabilirsin.