• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
22 adet ürün bulundu
DIVOOM

Divoom, marka kimyasını % 9 aşk, % 17 güzellik, % 13 moda, % 5 çılgınlık, % 17 güç, % 8 son dakikada atılan gol, % 6 adrenalin, % 25 kalp ve ruh olarak formülize ediyor. Yolculuğuna 2006 yılında başlayan marka, müzik sevgisinden aldığı ilhamı ses kalitesine duyduğu tutkuyla bir araya getiriyor. Marka, akustik mükemmelliğe ulaşmak için, hoparlörlerini tüm müzik türleri ile uyumlu olarak tasarlıyor. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Divoom hoparlör çeşitleri, seni hayatın ritmine ayak uydurmaya davet ediyor.


Müziğin Artistik Formu


Divoom hoparlörler bugünün dinleyicilerinin ihtiyaçlarının farkında olarak ses kalitesi, estetik, sadelik ve kullanışlılığı bir arada sunuyor. Marka, tasarımcıların en güzel formları müzikle stilize edebilmeleri için, onlara yeteneklerini sergileyebilecekleri özgür bir platform sunuyor. Divoom, tasarımcılarına hayallerini gerçek birer ürüne dönüştürebilmeleri ve yaratıcılıklarını sergileyebilmeleri için alan sağlıyor. Markanın bu özgürleştirici tutumu her yerde, her zaman müziğin ritmine kendini kaptırabileceğin daha şık hoparlörler ortaya çıkarıyor. Marka, sıra dışı tasarımları ile hoparlörü fonksiyon bağlamından koparıp beklentilerinin ötesinde günlük hayatını zenginleştiren bir enstrüman olarak konumlandırıyor. 


Kendini Müziğe Bırak


Dijital müzik ve akıllı cihazlar dinleyiciler için yepyeni bir müzik deneyimini beraberinde getiriyor. Divoom müzik tutkunları için ses teknolojisindeki ve tasarımdaki değişimlerden beslenerek her zamankinden daha sürükleyici bir deneyim yaratıyor. Divoom'un güçlü teknolojisi ile müziği temiz bir şekilde duyabilir, ritmi ruhunun derinliklerinde hissedebilirsin. Müzikle aranda artık hiçbir şey yok, kendini müziğe bırak! Gücünü müziğe duyduğu tutkudan alan marka, ruhunu harekete geçiren müzik deneyimini doğru pazarlama teknikleri ile değil, gerçek ses kalitesi ile sağlıyor. 


Divoom'u Keşfetmeye Hazır mısın?


Akıllı cihazına bluetooth ile kolayca bağlayabileceğin Divoom hoparlörler, benzersiz tasarımı ve gerçek ses kalitesinin ötesinde bir deneyim sunuyor. Akıllı cihazına indireceğin Divoom uygulaması üzerinden hoparlörünü kontrol edebilir, güne eğlence katabilirsin. Uygulamayı kullanarak hoparlörünün LED ekranına galeride yer alan bir ifade, sembol veya bayrağı yerleştirebilir, dilersen kendi pixel tasarımını yaratabilirsin. Uygulamanın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kendi animasyonunu tasarlayabilir, animasyon hızını müzik ritmine uydurarak dinleme deneyimini zenginleştirebilirsin. Uygulama içinde yer alan oyunları akıllı cihazın veya hoparlörün üzerinde yer alan tuşlar aracılığıyla oynayabilir, her nerede olursan ol güne eğlence katabilirsin. Uykudan önce rahatlatıcı bir müzik dinlemek istersen, hoparlörünün zamanlayıcısını ayarlayarak baş ucuna bırakabilirsin. Vakkorama ayrıcalığı ile keşfedebileceğin Divoom hoparlör, seni yepyeni bir müzik deneyimine davet ediyor.