• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
DENHAM

Jason Denham tarafından 2008 yılında Amsterdam’da kurulan Denham, stil sahibi denim tutkunlarının favorisi olmaya devam ediyor. Denim dünyasına getirdiği yeni solukla büyük dikkat çeken marka, kısa sürede büyük bir başarıya ulaşmanın hikayesini yazıyor. Jason Denham’ın kendi jean pantolonlarını keserek modellerini yaratmasını temsil eden ikonik makas logosu, dünya çapında bir kalite sembolü olarak kabul ediliyor. Özgün tasarımları ile fark yaratan marka, jean pantolonların yanı sıra ceket, tişört ve aksesuar gibi ürünlerden oluşan geniş bir koleksiyona sahip. Mavi jean geleneğini takip eden marka, yenilik tutkusu ile hem erkek hem de kadın modasında büyük yankı uyandıran ürünler tasarlıyor. Ürünlerin kalıplarındaki mükemmelliği ve çağdaş kesimlerindeki deneyimini, İtalya ve Japonya'daki dünyanın en iyi fabrikalarından gelen kumaşlar ile birleştiriyor. "Gerçek ayrıntılarda saklıdır." sloganından esinlenen Denham, tasarım sürecinin her ayrıntısının mükemmel olması konusunda oldukça ısrarcı. 


Jean Pantolonun ile Rahatlığı Seç


Uzman eller tarafından ince detaylar ile tasarlanan Denham jean pantolonun, her mevsim tarz bir giyim stiline sahip olmanı ve etrafındaki herkesin bakışlarını çalmanı sağlıyor. Cildini rahatsız etmeyen kumaş kalitesinden sağlam dikiş yapısına, renk kalitesinden vücuduna tam uyum sağlayan mükemmel kalıp yapısına kadar her detayı büyük bir titizliğin eseri olan Denham jean pantolonlar ile, kendini özel hissetmenin ayrıcalığını yaşayabilirsin. Kış aylarında üzerine bir kazak, altına bir bot giyerek takımlayabileceğin pantolonun sayesinde rahat ve tarz bir giyim stiline sahip olabilirsin. Yaz aylarında ise üzerine bir tişört, altına terlik ya da sandalet giyerek kendini tüm rahatlığınla sokağa atabilirsin.


Jean Ceket Kültürünü Takip Et


Jean konusunda uzmanlığını kanıtlayan Denham, kot kumaşla sportif çizgide ceketler tasarlamak konusunda da oldukça marifetli. Rengi ve modern tarzı ile hemen hemen giydiğin her kıyafetle mükemmel bir uyumluluk çizmesi, jean ceket kültürünün sokak modasında hakim olmasında etkili. Eğer senin günlük giyiminin olmazsa olmazlarından biri ceket ise, sokak modasında en az jean pantolonlar kadar önemli bir yere sahip olan Denham jean ceketleri hemen gardırobuna ekleyebilirsin. Özellikle ara mevsimlerin kurtarıcı dış giyim ürünlerinden biri olan jean ceketinle hem gündüzlere hem de gecelere tüm şıklığını yansıtabilirsin.

Denham, şıklığını tamamlamak için modern tarzı ile stiline farklı bir hava katan aksesuarlar da tasarlıyor. Jean pantolonunun üzerinde adeta bir sanat eseri gibi duracak kemerin bu aksesuarlardan yalnızca biri. Cüzdan, çanta ve şapkalar ise Denham imzası taşıyan diğer aksesuarlar arasında... Denham ile modanın nabzını tutmanı sağlayan Vakkorama aracılığıyla, sen de jean kültürüne yepyeni bir dokunuşta bulunan ürünlere sahip olabilirsin.