• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
DALE OF NORWAY

Norveç’in şirin kasabası Dale’de Peder Jebsen tarafından kurulan Dale of Norway, 1879’dan bu yana “kazaktan daha fazlası” mottosuyla kurulduğu yerde, doğadan ve teknolojiden ilham alarak ürettiği üstün kaliteye sahip yün triko ve kazaklarla modaseverlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Kuşaktan kuşağa aktarılan deneyim ile harmanlanan ve üstün teknolojilerden oluşan Dale of Norway koleksiyonu ile kendini her daim enerjik ve canlı hissetmen mümkün. Otantik tarihini spor ve moda ile harmanlayan bu özel koleksiyon ürünleri Vakkorama’da seni bekliyor.


Norveç’ten Dünyaya Yayılan Stille Tanış


140 yılı aşkın tecrübe ile geleneksel ve tarihsel dokuları modernize ederek klasik ve zamansız bir stil sunan Dale of Norway tasarımları, senin de dolabının en gözde ürünleri arasında olmaya aday. Uluslararası Olimpiyat Komitesi tarafından resmi kış olimpiyatları için ürettikleri kazak modelleri ile dünya çapındaki ününü ve popülerliğini arttıran Dale of Norway markası, en özel ürünleriyle Vakkorama bünyesinde senin için ayrıcalıklı fiyatlarla yer alıyor. Her ürüne göre farklı yün ve örme teknikleri uygulanan birbirinden canlı, dinamik modellerde kullanılan minimal detaylar ise birer stil imzası oluşturuyor. Markanın klasikleşmiş motifi olan geleneksel Norveç sekiz taç yaprak gülü ile birleşen kalay düğmeler, deri parçalar ve dokuma örgüler evrensel bir moda anlayışını gözler önüne seriyor.


Hafif, Yumuşak ve Doğal


Markanın tüm ürünlerinin ortak özelliğini tamamen doğal yünden üretilmesi oluşturuyor. Dale of Norway seçkisindeki ürünlerin hafif ve yumuşak oluşu merinos yününden ileri geliyor. Doğanın kendi ileri teknolojisi olarak adlandırılan saf yün ile üretilen seçkin ürünler, sana stilin yanında ayrıcalıklı bir konfor sağlıyor. Çevre ve hayvan dostu sertifikalı birinci sınıf kalite merinos yünü, hava alabilen kumaş yapısı sayesinde iç ve dış sıcaklık dengesini kuruyor. Islak veya nemli kaldığı durumda koku yapmadığı gibi, giydiğin anda vücudunu sıcak tutuyor. %100 doğal ve sürdürülebilir elyaf yün ile üretilen triko ve kazaklar, vücudunun şeklini alarak seni çekici bir görünüme kavuşturuyor. Antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri ve mikroorganizmaları uzak tutarak uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Kolsuz ve kısa kollu incecik triko tişörtlerden kazak, hırka, süveter, pantolon, etek ve dış giyim ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinden oluşan Dale of Normay koleksiyonu, tarzın için güçlü bir alternatif olabilir. Şık bir triko ceket ya da göz alıcı desenlerle ilgiyi üzerinde toplayacağın bir kazak, gömleğinin üzerine giyebileceğin triko bir süveter seni günün yıldızı yapabilir. Seçim senin. Favori ürünlerini Vakkorama güvencesiyle satın al ve tarzınla hemen öne çık!