• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
CRIME LONDON

El yapımı ayakkabılarla sıra dışı tasarımları buluşturan Crime London, vintage esintili koleksiyonlarıyla göz kamaştırıyor. 2012 yılında Lisa ve Jessica Kistermann tarafından kurulan markanın geleneksel aile estetiğiyle harmanladığı modern ve avangart tasarımları, Vakkorama avantajlarıyla bir araya geliyor. Londra'nın gizli kalmış seslerinden ilham alan Crime London, alternatif modelleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.


Doğallıktan İlham Alan Güçlü Tasarımlar


Eski ve zamansız değerleri tasarımlarıyla yeniden canlandıran Crime London, yaşam deneyimi hissini aktaran ürünleriyle göz dolduruyor. Birinci sınıf kalitedeki tasarımların, seçkin malzemelerin ve dokuların bir araya gelerek oluşturduğu spor ayakkabı modelleri sanata, müziğe, deneyimlere ve duygulara ayrıcalıklı bir şekilde yaklaşıyor. Kusursuz ayakkabı koleksiyonlarını doğal malzemeler ve boyalarla harmanlayan Crime London, sürdürülebilirliğe vurgu yapıyor. Doğal yollarla elde edilen pigmentlerin kullanıldığı boyama teknikleri sayesinde marka, çevreye daha az zarar verirken doğal renklerin sıcaklığını da spor ayakkabı tasarımlarına yansıtıyor. İnce ve lüks İtalyan malzemeleri, yüksek teknolojiye sahip su geçirmez yapıları; gümüş, metal, deri ve değerli taşları tasarımlarında birleştiriyor. 


Sokak Stiline Işık Tutan Çizgiler


Crime London, birbirinden farklı malzemeleri bir araya getirerek oluşturduğu güçlü tasarımlarıyla öne çıkıyor. Her yaşa özel olarak ayakkabı sunan marka, tasarımlarında Doğu Roma stilini vurguluyor. Genç, dinamik ve bir o kadar da havalı kalmayı başaran ayakkabılarla her daim göze çarpabilirsin. Farklı dokuları bir arada kullanarak ortaya çıkan birliktelik, fermuar detayları, tartışmalı kombinasyonlar ve kontrastlarla tasarımlarda benzersiz bir estetik sergiliyor. Çeşitliliğiyle ve güçlü değerleri kucaklayan tasarımlarıyla öne çıkan marka, konforu ve şıklığı sokak stiline yansıtmana yardımcı oluyor. Crime London, dikkatleri üzerine çeken renk tonları, bir arada kullanılan İtalyan derileri ve süet detaylarıyla üstün moda anlayışının sokak stilinde yeniden hayat bulmasına olanak tanıyor.


Spor Ayakkabı Modasına Yeni Bir Yön

Kadın ve erkekler için özel olarak tasarlanan ayakkabılarda, farklı özelliklere sahip materyallerin kombinasyonu damga vuruyor. Deri ve süetin egzotik tasarımlara sahip baskılarla birleştiği modeller ve dört mevsime enerjiyi taşıyan canlı renklerle özgürlüğü hissedebilirsin. Kertenkele ya da leopar baskıları, taş ya da fermuar detayların yer bulduğu modellerle tüm dikkatleri üzerine çekebilirsin. Platform tabanlarıyla şıklığı ve konforu yansıtan spor ayakkabılar sokak modasına ilham veriyor. Düşük kesim ya da uzun modellere sahip tasarımlarla Crime London, her zaman senin yanında yer almaya devam ediyor. Sokak stilinde üstün kalitesi ve yenilikçi çizgileriyle göz alan Crime London koleksiyonları, Vakkorama ayrıcalıklarıyla seni bekliyor!