• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Sepete Git
Kategoriler Geri
CLOUDNOLA

“Zaman değişir, saatler de!” mottosuyla çağdaş tasarımlı saatler üreten Cloudnola, işlevsellik ile estetiği başarılı biçimde buluşturuyor. Ev ve ofis dekorasyonlarında özel bir yeri bulunan saatler, aynı zamanda bir yaşam tarzı göstergesi olabiliyor. Markanın bir sanat eseri güzelliğindeki saat modelleri ile evinin dekorasyonuna zarif bir katkıda bulunabilirsin.


İşlevsel ve Dekoratif Saatler


Başta duvar saatleri, flip saatler, çalar saatler ve masa saatleri olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesi sunan Cloudnola, aynı zamanda ev ve ofislerin duvarları için değişik dekorasyon ürünleri de tasarlıyor. Duvarlar ve masalar için geliştirilen dekoratif ürünler, fonksiyonel görevlerinin yanı sıra kusursuz birer dekorasyon objesi olarak de beğeni topluyor. Saati söylemek ve zamandan haber vermekle kalmayan ve kusursuz bir stil sunan Cloudnola saatleri, her oda için farklı tasarımlar üretiyor. Oturma odası, yemek odası, yatak odası, mutfak ya da ofis ortamları için genel dekorasyon ile uyumlu çok özel saat seçenekleri tercih edilebiliyor.


Guguklu ve Retro Saatler


Klasik guguklu saatlerin çağdaş stilde yeniden yorumlanmış biçimleri büyük beğeni toplarken hem guguklu saat nostaljisi yaşatıyor, hem de minimalist ve şık tasarımları ile ev dekorasyonunda önemli bir işlev üstleniyor. Artık ikon haline gelmiş retro saat modellerinin yenilenmiş versiyonları da oldukça popüler ürünler arasında yer alıyor. Cloudnola’nın istendiğinde duvara monte edilebilecek, istendiğinde masa üstünde kullanılabilecek biçimde tasarladığı retro flip saatler, özel çevirme mekanizmaları ile nostalji ve stili bir arada sunuyor. Farklı ağaçlardan yapılan özel tasarım gövdeler tercih edilebildiği gibi, bambu gibi özel malzemelerden de oldukça estetik saatler tasarlanabiliyor. Yüksek kaliteli PVC, plastik ya da metal malzemeler de eşsiz bir uyum ve değişik renk seçenekleriyle dekorasyon için kusursuz tasarımlar oluşturuyor.


Masa ve Duvar Saatleri


Dijital saat seçenekleri de klasik ya da retro tasarım çizgilerinden esinlenen yenilikçi tasarımları ile dikkat çekiyor. Evinin ya da ofisinin duvarı için Cloudnola'nın duvar saati modelleri arasından küçük ve zarif bir ürün seçebilirsin. Klasik ya da retro büyük duvar saatleri de evinde kendi stilini oluşturmak için sana fırsat veriyor. Zevkine göre büyük bir duvar saati seçerek oturma odasına bambaşka bir hava katmak istemez misin? Cloudnola'nın klasik tasarım çizgisini koruduğu fabrika saatlerini ya da alarmlı saatlerini de düşünebilirsin. Sempatik bitki ve hayvan grafiklerinin yer aldığı doğal saat tasarımları özellikle çocuk odaları için güzel bir alternatif oluşturabiliyor.